Адсорбенти для очищення повітря

Адсорбенти застосовуються в блоках комплексного очищення повітря (БКО) сучасних повітророзподільних установок (ПРУ) для очищення повітря від вологи, діоксиду вуглецю і вуглеводнів, для хроматографічного розділення сумішей, в протигазах, в медицині, в нафтохімії для очищення нафтопродуктів і газів, а також у високовакуумній техніці для сорбційних насосів.

Читать далее

Детальніше

0 грн

- +

На абсорбції засновано багато найважливіших промислових процесів, наприклад виробництво азотної, соляної та сірчаної кислот (поглинання водою газоподібних двоокису азоту, хлористого водню і сірчаного ангідриду), виробництво соди (абсорбція вуглекислого газу), очищення відведених промислових газів від шкідливих домішок (сірководню, сірчистого ангідриду, окису вуглецю, вуглекислого газу та ін.), витяг вуглеводневих газів і домішок (наприклад, т. зв. газового бензину, газів крекінгу і піролізу), а також виділення індивідуальних вуглеводнів.

Асортимент продукції включає в себе:

  • каталізатори гідроочищення;
  • біопаливні каталізатори;
  • носії каталізаторів і сполучних речовин;
  • хімічні каталізатори;
  • каткрекінгові добавки;
  • каталізатори для каткрекінгу середовища;
  • нафтохімічні адсорбенти і адсорбенти природного газу;
  • каталізатори поліолефінів;
  • молекулярні фільтри (сита).
Відповіді на часті питання:
✅ Сфера діяльности нашої компаниї?
Компанія «КРІО ІНТЕР ТРЕЙДИНГ» – розробник і постачальник комплексних рішень у сфері 🌍 кріогенної індустрії, зрідженого природного газу (ЗПГ), водооборотних циклів, теплообмінного обладнання.
✅ В яких галузях ми працюємо?
📝Діяльність компанії спрямована на реалізацію проектів «під ключ» 🔑у таких галузях: металургія, медицина, металообробка, суднобудування, харчова промисловість, хімічна промисловість тощо.
✅ Переваги співробітництва з нами?
1.📍Надаємо повний спектр послуг: проектування, постачання, монтажні та пусконалагоджувальні роботи, сервісне обслуговування.
2.📍Якість обладнання та послуг підтверджено десятиліттям.
3.📍Запасні частини та комплектуючі завжди є в наявності на складі.
4.📍Гнучкий індивідуальний підхід до кожного Замовника.
✅ Як отримати консультацію чи техніко-комерційну пропозицію на адсорбенти для очищення повітря?
📲Залишіть запит, і ми підберемо адсорбенти для очищення повітря залежно від Ваших потреб із найбільш оптимальним та економічно ефективним рішенням.
2022 Cryo Inter Trading
Всі права захищені