ТОВ «КРІО ІНТЕР ТРЕЙДІНГ», будучи розробником і постачальником комплексних рішень для різних галузей промисловості, надає наступні послуги:

 • Проектування об'єктів промислового будівництва для підприємств енергетичного комплексу, металургії, машинобудування, ТЕЦ, харчової, хімічної, нафтохімічної галузей та ін.
 • Розробка та узгодження з Замовником проектів організації будівництва і виконання робіт (ПОС, ППР).
 • Підбір і постачання устаткування і комплектуючих.
 • Будівельно-монтажні роботи: складально-зварювальні та монтажні роботи технологічних трубопроводів низького, середнього і високого тиску, безнапірних трубопроводів, вакуумних трубопроводів (включаючи проведення необхідних випробувань); монтаж енергетичного, криогенного, теплообмінного устаткування і металоконструкцій.
 • Пусконалагоджувальні роботи і навчання персоналу практичним навичкам експлуатації.
 • Гарантійне та післягарантійне обслуговування обладнання, що постачається.

ОКРЕМИМИ НАПРЯМАМИ КОМПАНІЇ Є:

Модернізація цехів кисневого виробництва підприємств промислового комплексу

 • Технічне обслуговування, модернізація існуючих і будівництво нових повітророзподільних установок.
 • Технічне обслуговування, модернізація існуючих і будівництво нових систем зберігання і регазифікації кріогенних рідин.
 • Заміна існуючих циркуляційних кріогенних насосів на високоефективні криогенні насоси виробництва «CRYOSTAR S.A.S.» в блоках поділу повітря повітророзподільних установок вітчизняного виробництва ВАТ «Кріогенмаш».
 • Модернізація блоків комплексної очистки та осушки повітря, включаючи підбір і заміну цеолітів і оксидів алюмінію на високоефективні аналоги.
 • Технічне обслуговування кріогенних поршневих і відцентрових насосів.
 • Будівництво та модернізація існуючих газонаповнювальних станцій.
 • Модернізація існуючих систем одержання та очищення неоно-гелієвої суміші і криптон-ксенонового концентрату з подальшим наповненням балонів.

Модернізація систем охолодження технологічного обладнання промислових підприємств

 • Реконструкція існуючих та будівництво нових водооборотних циклів.
 • Реконструкція існуючих та будівництво нових вентиляторів градірен.
 • Заміна існуючого теплообмінного обладнання на високоефективні аналоги.
 • Реконструкція та будівництво систем реагентної обробки води водооборотних циклів.


Маючи власні виробничі потужності і володіючи всім необхідним обладнанням для проведення монтажних робіт, ТОВ «КРІО ІНТЕР ТРЕЙДІНГ» надає послуги з виготовлення різних металоконструкцій і скидів обв'язки технологічного обладнання як відповідно до проектної документації, що розробляється фахівцями підприємства на підставі технічного завдання Замовника, так і відповідно до кресленнях Замовника.

Основний штат підприємства складається з інженерно-технічного персоналу, сертифікованого згідно з українськими нормами і стандарту EN, монтажників трубопроводів, металоконструкцій, енергетичного обладнання та КВП, електриків, зварювальників з відповідною кваліфікацією відповідно до вимог норм України і EN.

Фахівці підприємства проходять регулярну перепідготовку з метою підвищення кваліфікації на заводах всесвітньо визнаних виробників криогенного, газового і теплообмінного обладнання.

На всіх стадіях робіт виконується контроль якості відповідно до системи менеджменту якості, сертифікованої відповідно до ISO 9001: 2008.

Достатній рівень англійської мови інженерно-технічного персоналу, необхідного для координації виконання будівельно-монтажних робіт, а також висока мобільність матеріально-технічних і людських ресурсів підприємства уможливлює реалізацію проектів поза територією України (країни СНД, ЄС, Азія). Негайна мобілізація персоналу і обладнання на виробничий об'єкт країни виконання робіт, суворе дотримання графіка виконання робіт і дотримання норм з охорони праці забезпечує реалізацію проектів будь-якої складності в максимально можливий короткий термін на належному рівні.

Новини

08.04.2021 - Выполнена поставка молекулярного сита и активированного оксида алюминия

В рамках реализации проекта по проведению капитального ремонта воздухоразделительной установки на ЧАО «МК «АЗОВСТАЛЬ» была выполнена поставка молекулярного сита и активированного оксида алюминия

26.02.2021 - Акционное предложение на криоцилиндры объемом 195 л и 210 л

Предлагаем воспользоваться выгодными условиями на приобретение криоцилиндров объёмом 195 л и 210 л по специальной цене. Количество акционных криоцилиндров ограничено

29.01.2021 – Атмосферные испарители (испарители сжиженных газов) в наличии на складе

Склад нашей компании пополнился очередной партией атмосферных испарителей. Поступили атмосферные испарители производительностью по кислороду: 100 нм³/ч, 140 нм³/ч, 200 нм³/ч

11.01.2021- В наличии на складе кислородные розетки, флоуметры, увлажнители, редукционные блоки

В Новый Год с новым оборудованием!

08.01.2021 – Реализован проект по обеспечению криогенной системой участка обработки рабочих валков холодной прокатки низкими температурами

Реализован проект по обеспечению криогенной системой участка обработки рабочих валков холодной прокатки низкими температурами на ЧАО «НКМЗ» г. Краматорск

2021 Cryo Inter Trading
Всі права захищені