ТОВ «КРІО ІНТЕР ТРЕЙДІНГ», будучи розробником і постачальником комплексних рішень для різних галузей промисловості, надає наступні послуги:

 • Проектування об'єктів промислового будівництва для підприємств енергетичного комплексу, металургії, машинобудування, ТЕЦ, харчової, хімічної, нафтохімічної галузей та ін.
 • Розробка та узгодження з Замовником проектів організації будівництва і виконання робіт (ПОС, ППР).
 • Підбір і постачання устаткування і комплектуючих.
 • Будівельно-монтажні роботи: складально-зварювальні та монтажні роботи технологічних трубопроводів низького, середнього і високого тиску, безнапірних трубопроводів, вакуумних трубопроводів (включаючи проведення необхідних випробувань); монтаж енергетичного, криогенного, теплообмінного устаткування і металоконструкцій.
 • Пусконалагоджувальні роботи і навчання персоналу практичним навичкам експлуатації.
 • Гарантійне та післягарантійне обслуговування обладнання, що постачається.

ОКРЕМИМИ НАПРЯМАМИ КОМПАНІЇ Є:

Модернізація цехів кисневого виробництва підприємств промислового комплексу

 • Технічне обслуговування, модернізація існуючих і будівництво нових повітророзподільних установок.
 • Технічне обслуговування, модернізація існуючих і будівництво нових систем зберігання і регазифікації кріогенних рідин.
 • Заміна існуючих циркуляційних кріогенних насосів на високоефективні криогенні насоси виробництва «CRYOSTAR S.A.S.» в блоках поділу повітря повітророзподільних установок вітчизняного виробництва ВАТ «Кріогенмаш».
 • Модернізація блоків комплексної очистки та осушки повітря, включаючи підбір і заміну цеолітів і оксидів алюмінію на високоефективні аналоги.
 • Технічне обслуговування кріогенних поршневих і відцентрових насосів.
 • Будівництво та модернізація існуючих газонаповнювальних станцій.
 • Модернізація існуючих систем одержання та очищення неоно-гелієвої суміші і криптон-ксенонового концентрату з подальшим наповненням балонів.

Модернізація систем охолодження технологічного обладнання промислових підприємств

 • Реконструкція існуючих та будівництво нових водооборотних циклів.
 • Реконструкція існуючих та будівництво нових вентиляторів градірен.
 • Заміна існуючого теплообмінного обладнання на високоефективні аналоги.
 • Реконструкція та будівництво систем реагентної обробки води водооборотних циклів.


Маючи власні виробничі потужності і володіючи всім необхідним обладнанням для проведення монтажних робіт, ТОВ «КРІО ІНТЕР ТРЕЙДІНГ» надає послуги з виготовлення різних металоконструкцій і скидів обв'язки технологічного обладнання як відповідно до проектної документації, що розробляється фахівцями підприємства на підставі технічного завдання Замовника, так і відповідно до кресленнях Замовника.

Основний штат підприємства складається з інженерно-технічного персоналу, сертифікованого згідно з українськими нормами і стандарту EN, монтажників трубопроводів, металоконструкцій, енергетичного обладнання та КВП, електриків, зварювальників з відповідною кваліфікацією відповідно до вимог норм України і EN.

Фахівці підприємства проходять регулярну перепідготовку з метою підвищення кваліфікації на заводах всесвітньо визнаних виробників криогенного, газового і теплообмінного обладнання.

На всіх стадіях робіт виконується контроль якості відповідно до системи менеджменту якості, сертифікованої відповідно до ISO 9001: 2008.

Достатній рівень англійської мови інженерно-технічного персоналу, необхідного для координації виконання будівельно-монтажних робіт, а також висока мобільність матеріально-технічних і людських ресурсів підприємства уможливлює реалізацію проектів поза територією України (країни СНД, ЄС, Азія). Негайна мобілізація персоналу і обладнання на виробничий об'єкт країни виконання робіт, суворе дотримання графіка виконання робіт і дотримання норм з охорони праці забезпечує реалізацію проектів будь-якої складності в максимально можливий короткий термін на належному рівні.

Новини

18.05.2022 – Внимание! Специальное предложение*!

В наличии на складе адаптеры для кислорода стандарта DIN

11.05.2022 – Внимание! Специальное предложение*!

Контейнеры для криоцилиндров на 195, 210 литров в наличии на складе

04.05.2022 – Внимание! Специальное предложение*!

В наличии на складе оборудование для регулирования расхода и давления кислорода, азота, аргона, углекислоты ведущего мирового производителя «GCE Trade, s.r.o.» (Чехия)

27.04.2022 – Внимание! Специальное предложение*!

В наличии на складе газовые рампы для непрерывного централизованного снабжения кислородом, азотом, аргоном, углекислотой для подключения

20.04.2022 – Криогенная арматура в наличии на складе

В наличии на складе криогенная запорная и предохранительная арматура различных диаметров

2022 Cryo Inter Trading
Всі права захищені