Контейнери для зберігання й транспортування стиснутого природного газу

Основним призначенням даного обладнання є транспортування і зберігання природного газу під тиском. Контейнери призначені для транспортування природного газу наземним, морським і залізничним транспортом. Контейнер включає в себе від 3 до 12 газових балонів високого тиску, приєднаних з двох сторін до рамкової конструкції. Номінальний робочий тиск газового балона - 250 кгс /см2. Окремо за запитом Замовника можуть бути зроблені контейнери з робочим тиском до 500 кгс/см2.

Читать далее

Детальніше

0 грн

- +

Арматурний шафа встановлений з заднього боку контейнера, кожен балон оснащений окремим запірним клапаном для підключення сполучної трубки балона до основного трубопроводу. Сполучна трубка має вигнуту форму, що сприяє зниженню теплової та вібраційного навантаження, що виникає під час транспортування через зміну температури. Основний трубопровід оснащений датчиком тиску і термометром. Перед датчиками тиску встановлені манометровие вентилі.

Датчики тиску і термометри представляють собою захисні пристрої, що вимагають періодичної перевірки. Вхідний і вихідний з'єднання - це сполучна муфта зі спеціальним шланговим з'єднанням. Передній шафа оснащений зливом.

Застосування:

  • для транспортування стиснутого природного газу від однієї станції зберігання газу до іншого;
  • для транспортування стиснутого природного газу до місць, де відсутня трубопровідна мережа газопостачання;
  • для транспортування стиснутого природного газу до місць, де немає можливості підключення до існуючої розподільної системи і т. п.;
  • для зберігання стисненого природного газу на газових автозаправних станціях;
  • для зберігання природного газу та подальшого газопостачання підприємств і населених пунктів.
Робочий тиск від 250 кгс/см²
Розмір 40 фут
Кількість балонів від 8 до 12
Вага наповненого контейнера від 24480 до 33800 кг
Місткість газу від 5443 до 9261 Нм³
Вага порожнього контейнера від 3888 до 6615 кг
Відповіді на часті питання:
✅ Сфера діяльности нашої компаниї?
Компанія «КРІО ІНТЕР ТРЕЙДИНГ» – розробник і постачальник комплексних рішень у сфері 🌍 кріогенної індустрії, зрідженого природного газу (ЗПГ), водооборотних циклів, теплообмінного обладнання.
✅ В яких галузях ми працюємо?
📝Діяльність компанії спрямована на реалізацію проектів «під ключ» 🔑у таких галузях: металургія, медицина, металообробка, суднобудування, харчова промисловість, хімічна промисловість тощо.
✅ Переваги співробітництва з нами?
1.📍Надаємо повний спектр послуг: проектування, постачання, монтажні та пусконалагоджувальні роботи, сервісне обслуговування.
2.📍Якість обладнання та послуг підтверджено десятиліттям.
3.📍Запасні частини та комплектуючі завжди є в наявності на складі.
4.📍Гнучкий індивідуальний підхід до кожного Замовника.
✅ Як отримати консультацію чи техніко-комерційну пропозицію на контейнери для зберігання й транспортування стиснутого природного газу?
📲Залишіть запит, і ми підберемо контейнери для зберігання й транспортування стиснутого природного газу залежно від Ваших потреб із найбільш оптимальним та економічно ефективним рішенням.
2022 Cryo Inter Trading
Всі права захищені