Кріогенні ємності

Кріогенні ємності представляють собою системи для зберігання і видачі зріджених природного газу, азоту, аргону, кисню, двоокису вуглецю.

Кріогенна ємність вертикального виконання гідравлічним об'ємом від 2000 до 500 000 літрів, робочим тиском від 18,5 до 37 бар, укомплектований всім необхідним запірної і регулюючої арматурою, а також приладами КВП.

Детальніше

0 грн

Внутрішню посудину виробляють з нержавіючої сталі. Трубопроводи виробляються повністю з нержавіючої сталі і мають ергономічне розташування, надійні протягом довготривалої експлуатації. Зовнішня посудина виконана з вуглецевої сталі. Ізоляція простору між внутрішньою і зовнішньою посудиною вакуум-перлитная, що забезпечує мінімізувати втрати продукту. Якість зварних швів перевірено за допомогою гелієвого мас-спектрометра. Це гарантує довготривалість збереження вакууму.

 

Пропоновані криогенні ємності сертифіковані на території України, РФ, Білорусі, а також країнах ЄС і користуються попитом на протязі 30 років в металургійній, машинобудівній, хімічній промисловості. Термін служби до першого технічного діагностування 20 років.

 

Кріогенні ємності складаються з:

 

  • внутрішньої і зовнішньої посудин з перліт-вакуумною ізоляцією;
  • обв'язки з запірної, регулюючої та запобіжної арматурою;
  • трубопроводів з нержавіючої сталі;
  • атмосферного випарника;
  • підйому тиску.
Конфігурація вертикальна або горизонтальна
Об'єм від 2000 до 500 000 л
Робочий тиск від 6 до 37 бар
Матеріал виконання внутрішня посудина - нержавіюча сталь, зовнішня - вуглецева сталь
Тип ізоляції багатошарова перлито-вакуумна
2020 Cryo Inter Trading
Всі права захищені