Кріогенні газифікатори 3000 літрів

Кріогенні ємності (газифікатори) являють собою кріогенну судину для зберігання, транспортування та газифікації рідких кисню, азоту, аргону, двоокису вуглецю та зрідженого природного газу.

Кріогенні ємності (газифікатори) автоматично забезпечують підтримання необхідного тиску судини шляхом контрольованого випарювання рідини. Джерелом енергії для створення тиску та випаровування рідини є температура навколишнього повітря.

Читать далее

Детальніше

0 грн

- +

Кріогенна ємність (газифікатор) включає судину для кріогенних рідин, трубопроводи, зовнішній атмосферний випарник і зовнішній регулятор тиску. Кріогенна ємність (газифікатор) складається з судини високого тиску, розташованого всередині кожуха. Простір між посудиною високого тиску та зовнішнім кожухом відвакуумований та заповнений ізоляцією з мікро скловолокна, яке покрито алюмінієвою фольгою для захисту від теплового випромінювання. Внутрішній посуд високого тиску і вакуумний кожух виконані з нержавіючої сталі.

Трубопровідна система забезпечує заповнення газом ємність (газифікатор) та підтримка заявленого у специфікації тиску. Система трубопроводів виконана також із нержавіючої сталі. Запірні, запобіжні клапани та фітинги виготовлені з нержавіючої сталі.

Приладова частина виробу складається з датчика тиску та датчика диференціального тиску, що забезпечують повноцінний моніторинг системи. Диференціальний манометр забезпечує високоточні показники стану тиску ємності (газифікатора). Кріогенна ємність (газифікатор) автоматично забезпечує підтримання необхідного тиску судини шляхом контрольованого випарювання рідини. Джерелом енергії для створення тиску та випаровування рідини є температура навколишнього повітря. Котушка змійовика, що створює тиск, прикріплена до зовнішнього кожуха. Випарник закріплений на піддоні виробу.

Додатково можуть комплектуватися атмосферним випарником для підвищення продуктивності.

Середовище зріджений природний газ, азот, аргон, кисень, двоокис вуглецю
Об'єм 3000 л
Матеріал виконання нержавіюча сталь
Призначення транспортування та стаціонарне використання
Комплектація внутрішній та зовнішній судини, випарник, запірна, запобіжна та регулююча арматура
Максимальний робочий тиск 16 бар
Робоча температура - 196 °C
Продуктивність до 60 нм³/год (з додатковим випарником до 100 нм³/год)
Відповіді на часті питання:
✅ Сфера діяльности нашої компаниї?
Компанія «КРІО ІНТЕР ТРЕЙДИНГ» – розробник і постачальник комплексних рішень у сфері 🌍 кріогенної індустрії, зрідженого природного газу (ЗПГ), водооборотних циклів, теплообмінного обладнання.
✅ В яких галузях ми працюємо?
📝Діяльність компанії спрямована на реалізацію проектів «під ключ» 🔑у таких галузях: металургія, медицина, металообробка, суднобудування, харчова промисловість, хімічна промисловість тощо.
✅ Переваги співробітництва з нами?
1.📍Надаємо повний спектр послуг: проектування, постачання, монтажні та пусконалагоджувальні роботи, сервісне обслуговування.
2.📍Якість обладнання та послуг підтверджено десятиліттям.
3.📍Запасні частини та комплектуючі завжди є в наявності на складі.
4.📍Гнучкий індивідуальний підхід до кожного Замовника.
✅ Як отримати консультацію чи техніко-комерційну пропозицію на кріогенні газифікатори 3000 літрів?
📲Залишіть запит, і ми підберемо кріогенні газифікатори 3000 літрів залежно від Ваших потреб із найбільш оптимальним та економічно ефективним рішенням.
© 2022 Cryo Inter Trading
Усі права захищені