Поршневі кріогенні насоси LDPD

Поршневі кріогенні насоси LDPD застосовуються для резервування процесів або видалення рідкого вуглекислого газу під тиском до 200 бар.

Читать далее

Детальніше

0 грн

- +

Особливості поршневих кріогенних насосів  LDPD:

 1. Холодний кінець встановлений під кутом 10o, що полегшує видалення газів з циліндра насоса і запобігає їх накопичення у всмоктувальній камері до запуску і під час експлуатації.
 2. Вакуумна ізоляція підтримує мінімально низьку температуру в корпусі, що дозволяє використовувати рідкий кріогенний продукт для негайно повторного запуску (відсутня необхідність у видаленні газів).
 3. Всмоктувальна камера розроблена таким чином, щоб відокремлювати дросельний газ від рідини, що поступає, забезпечуючи рівномірне надходження рідини в балон.
 4. Прямоточний всмоктуючий клапан забезпечує оптимальну характеристику потоку з мінімальним тиском на всмоктуванні (завдяки великому діаметру клапана).
 5. Тонкі кільця ущільнювачів залишаються гнучкими навіть при дуже низьких температурах.
 6. Холодний кінець пригвинчений до відкритої проміжної деталі для низьку теплопровідність.
 7. Як кривошипний привід, так і проміжна деталь мають підключення для продувки азотом.
 8. Опціональне виконання із застосуванням впускного клапана резервуара з циркуляційною системою теплообміну, що забезпечує більш короткий період охолодження, а також дозволяє зменшити втрати.
 9. Поршнева головка виконана з бронзи, що забезпечує більш безпечну експлуатацію. 
Застосування заправка балонів до 120 бар, заправка реципієнтів
Рідкий кріогенний продукт кисень, азот, аргон, двоокис вуглецю, зріджений природний газ (СПГ), закис азоту
Привід кривошипно-шатунний зі змазкою
Розрахунковий тиск LDPD 50/40, 50/50: до 200 бар; LDPD 65/40, 65/50: до 120 бар; LDPD 80/40, 80/50: до 80 бар
Ответы на часто задаваемые вопросы:
Как определиться с выбором и купить Поршневі кріогенні насоси LDPD? 🕋
Наш принцип работы - комплексный подход: от консультаций до установки и сервиса. Обращайтесь для консультации по телефону: +38(050)304-21-21 или пишите нам на электронную почту: sales@cryo-tm.com.ua. 👍🏼
Почему компания ООО «КРИО ИНТЕР ТРЕЙДИНГ» - №1 в сфере газовой и криогенной индустрии?🤔
Наша компания сертифицирована согласно ISO 9001-2015, а подготовка и сертификация сотрудников компании выполнена по международным требованиям непосредственно на заводах-изготовителях продукции. 🚩
В каких отраслях вы работаете? 🏆
Реализуем проекты для любой сферы деятельности (металлургия, металлообработка, машиностроении, судостроении, пищевая промышленность, медицина, сельское хозяйство и т.д.) «под ключ» - осуществляем подбор и поставку необходимого оборудования, выполняем проектирование, монтаж, пусконаладку, сервисное обслуживание. 🏭
Почему Поршневі кріогенні насоси LDPD это - 100% качество и надежность? 🥇
Являемся официальным авторизованным представителем лидеров всемирно признанных производителей оборудования. На весь ассортимент предлагаемого оборудования имеются сертификаты качества. ✅
  2021 Cryo Inter Trading
  Всі права захищені