Трубні обтискні фітинги та перехідники

Трубні обтискні фітинги та перехідники застосовуються в різних областях, включаючи: дослідницьку діяльність, аналіз і управління технологічними процесами, біотехнології, нафтогазову промисловість, енергетику, нафтохімію і виробництво напівпровідників.

Забезпечують герметичність при роботі з рідкими і газоподібними середовищами, а також відрізняються простотою монтажу (в тому числі повторного) і демонтажу.

Читать далее

Детальніше

0 грн

- +

Трубні фітінги і перехідники призначені для експлуатації в агресивних середовищах або при екстремальних температурах, витримують високий тиск. Є безвідмовними в роботі, вирішуючи такі важливі проблеми:

  • витоку;
  • вібрації;
  • термічний удар;
  • відповідність промисловим стандартам;
  • монтаж;
  • корозія;
  • змішування/взаємозамінність.
Розміри труб от 2 до 50 мм
Матеріал виконання углерод, сталь, титан, медь, химически никелированная латунь, пропилен
Тиск от вакуума до 4134 бар
Типи трубные обжимные фитинги и переходники, биофармацевтические, диэлектрические, с развальцовкой и мелкой резьбой, фланцевые, трубные, трубчатые, вакуумные, с торцевым кольцевым уплотнением VCO, с торцевым уплотнением VCR с металлической прокладкой, сварные
Відповіді на часті питання:
✅ Сфера діяльности нашої компаниї?
Компанія «КРІО ІНТЕР ТРЕЙДИНГ» – розробник і постачальник комплексних рішень у сфері 🌍 кріогенної індустрії, зрідженого природного газу (ЗПГ), водооборотних циклів, теплообмінного обладнання.
✅ В яких галузях ми працюємо?
📝Діяльність компанії спрямована на реалізацію проектів «під ключ» 🔑у таких галузях: металургія, медицина, металообробка, суднобудування, харчова промисловість, хімічна промисловість тощо.
✅ Переваги співробітництва з нами?
1.📍Надаємо повний спектр послуг: проектування, постачання, монтажні та пусконалагоджувальні роботи, сервісне обслуговування.
2.📍Якість обладнання та послуг підтверджено десятиліттям.
3.📍Запасні частини та комплектуючі завжди є в наявності на складі.
4.📍Гнучкий індивідуальний підхід до кожного Замовника.
✅ Як отримати консультацію чи техніко-комерційну пропозицію на трубні обтискні фітинги та перехідники?
📲Залишіть запит, і ми підберемо трубні обтискні фітинги та перехідники залежно від Ваших потреб із найбільш оптимальним та економічно ефективним рішенням.
2022 Cryo Inter Trading
Всі права захищені