Генератори водню

Генератори водню є повністю автоматизовані, екологічно безпечні установки, засновані на технології електролізу водних розчинів лугів. Джерелом сировини для генераторів водню служить вода. 

При належному технічному обслуговуванні, генератори водню безперебійно працюють роками і не потрібно ніякого регулювання або налаштувань.

Читать далее

Детальніше

0 грн

- +

У результаті електрохімічної реакції під дією постійного струму, вода розщеплюється на водень і кисень. Водень піддається додатковому очищенню від парів води і кисню (ступінь чистоти від 99,5 до 99,9995%).

У атмосферу виділяється чистий кисень (99,5%). Домішками в ньому є тільки водень і пари води. Малий внутрішній обсяг судин робить генератори водню безпечними в роботі. Автоматична процедура виключення переводить обладнання в режим очікування в разі виявлення помилки. Система сигналізації оповіщає Замовника щоразу, коли робочі умови відрізняються від заданих значень. 

Переваги:

  • низька питома витрата електроенергії - 5,1 кВтг/нм³ (з урахуванням додаткового обладнання);
  • швидкий пуск і регулювання продуктивності від 40% до 100% протягом 5-10 сек, вихід на робочий режим протягом 10-15 хвилин.
  • використання тільки високоякісних сучасних матеріалів: трубопроводи, ємності, елементи з'єднань і несучі конструкції виконані з нержавіючої сталі;
  • відсутність в установках азбесту (високотоксичного речовини);
  • повністю автоматизоване управління, яке не потребує присутності персоналу для щоденного обслуговування;
  • управління роботою обладнання і контроль технологічних параметрів за допомогою комп'ютера з диспетчерського пункту;
  • гарантований термін експлуатації електролізних установок не менше 20 років; до капремонту -10 років;
  • можливість поставки обладнання як в блочно-модульному виконанні для розміщення в будівлі Замовника, так і в контейнерному виконанні для розміщення на відкритому повітрі. Контейнер обладнаний теплоізоляцією, системами вентиляції, опалення, сигналізації, пожежогасіння, і поставляється готовим до експлуатації;
  • мінімальний обсяг монтажних робіт (після поставки для використання необхідний тільки джерело води і електроенергії).
Продуктивність від 0,66 до 170,6 нм³/год (водень); від 0,33 до 85,3 нм³/год (кисень)
Чистота водню від 99,5 до 99,9995 %
Робочий тиск до 30 бар
Вага від 180 до 15200 кг
Відповіді на часті питання:
✅ Сфера діяльности нашої компаниї?
Компанія «КРІО ІНТЕР ТРЕЙДИНГ» – розробник і постачальник комплексних рішень у сфері 🌍 кріогенної індустрії, зрідженого природного газу (ЗПГ), водооборотних циклів, теплообмінного обладнання.
✅ В яких галузях ми працюємо?
📝Діяльність компанії спрямована на реалізацію проектів «під ключ» 🔑у таких галузях: металургія, медицина, металообробка, суднобудування, харчова промисловість, хімічна промисловість тощо.
✅ Переваги співробітництва з нами?
1.📍Надаємо повний спектр послуг: проектування, постачання, монтажні та пусконалагоджувальні роботи, сервісне обслуговування.
2.📍Якість обладнання та послуг підтверджено десятиліттям.
3.📍Запасні частини та комплектуючі завжди є в наявності на складі.
4.📍Гнучкий індивідуальний підхід до кожного Замовника.
✅ Як отримати консультацію чи техніко-комерційну пропозицію на генератори водню?
📲Залишіть запит, і ми підберемо генератори водню залежно від Ваших потреб із найбільш оптимальним та економічно ефективним рішенням.
2022 Cryo Inter Trading
Всі права захищені