Рампи розрядні під будь-який вид газу

Рампа розрядна балона призначена для подачі споживачеві редуцюючого технічного газу з балонів під тиском від 1 до 50 кгс/см2.

Читать далее

Детальніше

0 грн

- +

Рампи розрядні використовуються в різних промислових галузях для проведення робіт зі зварювання, різання, паяння металів, а також інших робіт, пов'язаних з використанням технічних газів, в тому числі і в медичних установах.

Згідно з технічним завданням Замовника рампа розрядна балона для технічних газів виготовляється на будь-яку кількість балонів в діапазоні від 2-х до 20-ти одиниць, з одним, двома або трьома колекторами (гілками) для безперервної і безперебійної подачі газу споживачеві.

Робочий газ кисень, інертні гази, повітря, водні, двоокис вуглецю
Наибольшее рабочее давление газа 20 МПа (кисень, інертні гази, повітря, водні), 10 МПа (двоокис вуглецю)
Тиск газу після редуктора від 0 до 5 МПа (кисень, інертні гази), від 0 до 2 МПа (повітря, двоокис вуглецю), від 0 до 1 МПа (водень)
Максимальні витрати газу 300 м³/год (кисень), 140 м³/год (інертні гази), 60 м³/год (повітря), 30 м³/год (водень), 100 м³/год (двоокис вуглецю)
Кількість гілок від 1 до 3
Кількість балонів від 2 до 20
Відповіді на часті питання:
✅ Сфера діяльности нашої компаниї?
Компанія «КРІО ІНТЕР ТРЕЙДИНГ» – розробник і постачальник комплексних рішень у сфері 🌍 кріогенної індустрії, зрідженого природного газу (ЗПГ), водооборотних циклів, теплообмінного обладнання.
✅ В яких галузях ми працюємо?
📝Діяльність компанії спрямована на реалізацію проектів «під ключ» 🔑у таких галузях: металургія, медицина, металообробка, суднобудування, харчова промисловість, хімічна промисловість тощо.
✅ Переваги співробітництва з нами?
1.📍Надаємо повний спектр послуг: проектування, постачання, монтажні та пусконалагоджувальні роботи, сервісне обслуговування.
2.📍Якість обладнання та послуг підтверджено десятиліттям.
3.📍Запасні частини та комплектуючі завжди є в наявності на складі.
4.📍Гнучкий індивідуальний підхід до кожного Замовника.
✅ Як отримати консультацію чи техніко-комерційну пропозицію на рампи розрядні під будь-який вид газу?
📲Залишіть запит, і ми підберемо рампи розрядні під будь-який вид газу залежно від Ваших потреб із найбільш оптимальним та економічно ефективним рішенням.
2022 Cryo Inter Trading
Всі права захищені