Рампи з блоком автоматичного перемикання

Рампа розрядна для технічних газів з блоком автоматичного перемикання призначена для перемикання газоподібного середовища від робочої групи балонів на резервну групу при зниженні тиску в робочій групі нижче заданого в автоматичному режимі. 

Читать далее

Детальніше

0 грн

- +

Згідно з технічним завданням Замовника рампа розрядна з блоком автоматичного перемикання виготовляється на будь-яку кількість балонів в діапазоні від 2-х до 20-ти одиниць.

Робочий газ кисень, інертні гази, повітря, водні, двоокис вуглецю
Найбільший тиск газу на вході 20 МПа (кисень, інертні гази, повітря, водень), 10 МПа (двоокис вуглецю)
Тиск газу після редуктора від 0 до 5 МПа (кисень, інертні гази), від 0 до 2 МПа (повітря, двоокис вуглецю), від 0 до 1 МПа (водень)
Максимальні витрати газу 300 м³/год (кисень), 140 м³/год (інертні гази), 60 м³/год (повітря), 30 м³/год (водень), 100 м³/год (двоокис вуглецю)
Кількість гілок від 1 до 3
Кількість балонів від 2 до 20
Відповіді на часті питання:
✅ Сфера діяльности нашої компаниї?
Компанія «КРІО ІНТЕР ТРЕЙДИНГ» – розробник і постачальник комплексних рішень у сфері 🌍 кріогенної індустрії, зрідженого природного газу (ЗПГ), водооборотних циклів, теплообмінного обладнання.
✅ В яких галузях ми працюємо?
📝Діяльність компанії спрямована на реалізацію проектів «під ключ» 🔑у таких галузях: металургія, медицина, металообробка, суднобудування, харчова промисловість, хімічна промисловість тощо.
✅ Переваги співробітництва з нами?
1.📍Надаємо повний спектр послуг: проектування, постачання, монтажні та пусконалагоджувальні роботи, сервісне обслуговування.
2.📍Якість обладнання та послуг підтверджено десятиліттям.
3.📍Запасні частини та комплектуючі завжди є в наявності на складі.
4.📍Гнучкий індивідуальний підхід до кожного Замовника.
✅ Як отримати консультацію чи техніко-комерційну пропозицію на рампи з блоком автоматичного перемикання?
📲Залишіть запит, і ми підберемо рампи з блоком автоматичного перемикання залежно від Ваших потреб із найбільш оптимальним та економічно ефективним рішенням.
2022 Cryo Inter Trading
Всі права захищені