Кріогенні резервуари

Кріогенні резервуари розроблені для зберігання великих обсягів кріогенних продуктів поділу повітря (рідкого азоту, кисню, аргону, скрапленого природного газу) при атмосферному тиску.

Криогенний резервуар дає можливість накопичити і зберігати кріогенні рідини в великих обсягах для подальшої їх газифікації і видачі в мережу споживача при пікових витратах.

Читать далее

Детальніше

0 грн

- +

Конструктивно кріогенний резвуар складається з двох посудин. У внутрішній посудині, виконаній з нержавіючої сталі, зберігається кріогенна рідина. Зовнішня посудина (кожух), виготовлена з вуглецевої сталі, виконує функцію захисного кожуха. Внутрішня посудина і кожух кріпляться до фундаменту за допомогою анкерів, пов'язаних з арматурної сіткою фундаменту. Міжстінний простір - теплоізоляційна порожнина між внутрішнью посудиною і кожухом заповнене теплоізоляційним матеріалом.

Кріогенні резервуари оснащені технологічними трубопроводами, запірною і запобіжною арматурою, а також контрольно-вимірювальними приладами. Для зручності експлуатації шафа з необхідними контрольно-вимірювальними приладами встановлена під бетонною плитою підстави, де, як правило, розташовуються і криогенні насоси, і їх щити управління.

Рідкий кріопродукт в резервуар подається з повітророзподільної установки по кріогенному трубопроводу або від заправника. Рідина надходить по трубопроводу заправки в верхню частину внутрішнього судини в воронку розподільного колектора і з його нижньої перфорованої частини потрапляє в посудину. Видача рідкого продукту з кріогенного резервуара здійснюється через нижній трубопровід видачі товару споживачеві. Трубопровід видачі продукту створює газовий затвор при зберіганні продукту, що забезпечує мінімальні теплопритоки до трубопроводу видачі і практично виключає утворення пухирів продукту в цьому трубопроводі.

Робочий тиск у внутрішній посудині автоматично підтримується на заданому рівні за допомогою контуру наддуву, що включає в себе випарник наддуву під резервуаром, датчики тиску і керовану пневмоарматуру. Піддув теплоізоляційної порожнини резервуара газоподібним азотом здійснюється від зовнішнього джерела азоту, а для резервуарів-сховищ рідкого азоту передбачений варіант подачі азоту з газоскидання резервуара. Підтримка надлишкового тиску в теплоізоляційної порожнини забезпечується автоматичним відкриттям клапана подачі азоту при зниженні тиску в теплоізоляційної порожнини.

Тиск от 0,1 до 0,3 бар
Об'єм 1000 м3 – 30 000 м3 для СПГ, 500 м3 – 10 000 м3 - сжиженные криогенные газы низкого давления
Матеріал виконання внутренний сосуд – нержавеющая сталь, внешний - углеродистая сталь
Тип ізоляції перлит и пеностекло
Ответы на часто задаваемые вопросы:
Как определиться с выбором и купить Кріогенні резервуари? 🕋
Наш принцип работы - комплексный подход: от консультаций до установки и сервиса. Обращайтесь для консультации по телефону: +38(050)304-21-21 или пишите нам на электронную почту: sales@cryo-tm.com.ua. 👍🏼
Почему компания ООО «КРИО ИНТЕР ТРЕЙДИНГ» - №1 в сфере газовой и криогенной индустрии?🤔
Наша компания сертифицирована согласно ISO 9001-2015, а подготовка и сертификация сотрудников компании выполнена по международным требованиям непосредственно на заводах-изготовителях продукции. 🚩
В каких отраслях вы работаете? 🏆
Реализуем проекты для любой сферы деятельности (металлургия, металлообработка, машиностроении, судостроении, пищевая промышленность, медицина, сельское хозяйство и т.д.) «под ключ» - осуществляем подбор и поставку необходимого оборудования, выполняем проектирование, монтаж, пусконаладку, сервисное обслуживание. 🏭
Почему Кріогенні резервуари это - 100% качество и надежность? 🥇
Являемся официальным авторизованным представителем лидеров всемирно признанных производителей оборудования. На весь ассортимент предлагаемого оборудования имеются сертификаты качества. ✅
    2021 Cryo Inter Trading
    Всі права захищені