Когенераційні установки

Когенерація - спільне паралельне виробництво електричної і теплової енергії. В процесі виробництва первинної електричної енергії відбувається утилізація попутно виробленого тепла через теплообмінники. Дана теплова енергія застосовується для обігріву технологічних циклів або централізованого теплопостачання. 

В якості палива можуть використовуватися природний газ, біогаз (т. е. газ, що утворюється при розкладанні побутового сміття), попутний газ нафтовидобутку, пропан-бутанова суміш, коксовий газ, рудничний газ та інші види палива. 

Читать далее

Детальніше

0 грн

- +

Основною відмінною рисою кожної когенераційної установки є тип силового агрегату, який використовується в роботі. В даний час найбільш поширені два основних типи установок: газотурбінні і газопоршневі електростанції. Вибір того чи іншого типу залежить, зазвичай, від багатьох чинників, таких як вимоги Замовника, розміщення установки, технічні можливості по створенню системи теплозабора і так далі.

Переваги когенераційних установок:

  • збільшення ефективності використання палива завдяки більш високому ККД;
  • зниження шкідливих викидів в атмосферу в порівнянні з роздільним виробництвом тепла та електроенергії;
  • зменшення витрат на передачу електроенергії, тому що когенераційні установки розміщуються в місцях споживання теплової та електричної енергії, втрати в мережах практично відсутні;
  • можливість роботи на біопаливі і на ін. альтернативних видах палива;
  • безшумність і екологічність обладнання;
  • забезпечення власних потреб котельні в електроенергії.

Як показує практика, при використанні таких установок доцільно підключення до великих енергосистем. Це вигідно як самій енергетичної компанії, так і власнику установки. Перша отримує в своє розпорядження додаткову дешеву електроенергію, яку може продавати кінцевим споживачам за прийнятними для себе тарифами, а власник за рахунок роботи установки в безперервному циклі навантаження отримує можливість окупити витрати по її установці і експлуатації протягом уже перших трьох-чотирьох років використання.

Таким чином, на сьогоднішній день когенераційні установки є чудовою альтернативою великим енергетичним мережам, які часто просто не здатні забезпечити безперебійне постачання споживача електрикою і теплом. А ряд економічних переваг в сукупності з доступністю когенераторів робить ці установки практично ідеальним варіантом для забезпечення енергією практично будь-яких об'єктів: від житлових комплексів до заводських приміщень.

Застосування підходять для генераторних установок різного виду, використовуються для рекуперації теплової енергії, отриманої з відпрацьованих газів і від рідин для охолодження двигуна; когенерація електричної енергії і пара
Комплект поставки установки поставляються в комплекті з усіма необхідними приладами контролю і регулювання
Відповіді на часті питання:
✅ Сфера діяльности нашої компаниї?
Компанія «КРІО ІНТЕР ТРЕЙДИНГ» – розробник і постачальник комплексних рішень у сфері 🌍 кріогенної індустрії, зрідженого природного газу (ЗПГ), водооборотних циклів, теплообмінного обладнання.
✅ В яких галузях ми працюємо?
📝Діяльність компанії спрямована на реалізацію проектів «під ключ» 🔑у таких галузях: металургія, медицина, металообробка, суднобудування, харчова промисловість, хімічна промисловість тощо.
✅ Переваги співробітництва з нами?
1.📍Надаємо повний спектр послуг: проектування, постачання, монтажні та пусконалагоджувальні роботи, сервісне обслуговування.
2.📍Якість обладнання та послуг підтверджено десятиліттям.
3.📍Запасні частини та комплектуючі завжди є в наявності на складі.
4.📍Гнучкий індивідуальний підхід до кожного Замовника.
✅ Як отримати консультацію чи техніко-комерційну пропозицію на когенераційні установки?
📲Залишіть запит, і ми підберемо когенераційні установки залежно від Ваших потреб із найбільш оптимальним та економічно ефективним рішенням.
2022 Cryo Inter Trading
Всі права захищені