Транспортні кріогенні ємності від 10000 до 25000 літрів

Транспортні кріогенні ємності об'ємом від 10000 до 25000 літрів призначені для зберігання і транспортування зріджених кріогенних газів (кисень, аргон, азот, вуглекислота). Кріогенні транспортні ємності забезпечують надійне транспортування і швидке заповнення стаціонарних кріогенних резервуарів.

Читать далее

Детальніше

0 грн

- +

Конструкція кріогенної транспортної ємності забезпечує стійкість проти перевороту і легке управління. Монтаж здійснюється простим кріпленням втулки в тягачі, завдяки чому їх можна використовувати не тільки для транспортування, але і для тимчасового зберігання. Температура вантажу, що перевозиться зберігається в процесі транспортування завдяки застосуванню багатошарової екранно-вакуумної суперізоляціі. Для прискорення заповнення стаціонарних ємностей і мінімізації втрат кріопродукта, транспортні кріогенні ємності комплектуються кріогенними відцентровими насосами.

Комплектація :

  • шасі;
  • транспортна горизонтальна ємність;
  • погружной або відцентровий насос;
  • арматурна шафа, укомплектована всією необхідною запірно-регулюючою та запобіжною арматурою.
Гідравлічний об'єм від 2 000 до 20 000 л
Рабочий тиск від 3 до 22 бар
Матеріал виконання внутрішня посудина з нержавіючої сталі або алюмінію, зовнішня посудина з вуглецевої сталі або алюмінію
Ізоляція судини багатошарова екранно-вакуумна суперізоляція, що забезпечує мінімальні втрати кріопродукта
Відповіді на часті питання:
✅ Сфера діяльности нашої компаниї?
Компанія «КРІО ІНТЕР ТРЕЙДИНГ» – розробник і постачальник комплексних рішень у сфері 🌍 кріогенної індустрії, зрідженого природного газу (ЗПГ), водооборотних циклів, теплообмінного обладнання.
✅ В яких галузях ми працюємо?
📝Діяльність компанії спрямована на реалізацію проектів «під ключ» 🔑у таких галузях: металургія, медицина, металообробка, суднобудування, харчова промисловість, хімічна промисловість тощо.
✅ Переваги співробітництва з нами?
1.📍Надаємо повний спектр послуг: проектування, постачання, монтажні та пусконалагоджувальні роботи, сервісне обслуговування.
2.📍Якість обладнання та послуг підтверджено десятиліттям.
3.📍Запасні частини та комплектуючі завжди є в наявності на складі.
4.📍Гнучкий індивідуальний підхід до кожного Замовника.
✅ Як отримати консультацію чи техніко-комерційну пропозицію на транспортні кріогенні ємності від 10000 до 25000 літрів?
📲Залишіть запит, і ми підберемо транспортні кріогенні ємності від 10000 до 25000 літрів залежно від Ваших потреб із найбільш оптимальним та економічно ефективним рішенням.
2022 Cryo Inter Trading
Всі права захищені