Кріогенні резервуари серії ТСС

Представлена лінійка TCC-750 - TCC-1000 універсальних кріогенних резервуарів для транспортування, газифікації та зберігання кріогенних газових продуктів має унікальну конструкцію, що дозволяє використовувати резервуар як стаціонарно, так і на рухомих транспортних платформах.

Дані резервуари дозволяють забезпечити газифікацію, транспортування і зберігання кріогенних зріджених газів: азоту, аргону, кисню, вуглекислоти.

Читать далее

Детальніше

0 грн

- +

Резервуар складається з посудини високого тиску, розташованої усередині кожуха. Простір між посудиною високого тиску і зовнішнім кожухом отвакууміровано і заповнено ізоляцією з мікро скловолокна, яке покрите алюмінієвою фольгою для радіаційного захисту. Внутрішня посудина високого тиску і вакуумний кожух виконані з нержавіючої сталі типу 304. Всі моделі розроблені і побудовані відповідно до EN 1251 і TPED.

Трубопровідна система  забезпечує заповнення газом резервуара і підтримку заявленого в специфікації тиску. Система трубопроводів виконана також з нержавіючої сталі марки 304.

Запірні і запобіжні клапани  виконані з латуні або нержавіючої сталі згідно специфікації вироби. Фітинги виготовлені з кованої латуні і неіржавіючої сталі типу 316.

Приладова частина  виробу складається з датчика тиску і датчика диференціального тиску, що забезпечують повноцінний моніторинг системи. Диференційний манометр забезпечує високоточні свідчення стану тиску резервуара.

Резервуар автоматично забезпечує підтримку необхідного тиску посудини шляхом контрольованого випаровування рідини. Джерелом енергії для створення тиску і випаровування рідини є температура навколишнього повітря. Випарник закріплений на піддоні виробу.

Об'єм від 810 до 980 л
Тиск від 8 до 37 бар
Висота до 2200 мм
Размір рами 1430×1260 мм
Ответы на часто задаваемые вопросы:
Как определиться с выбором и купить Кріогенні резервуари серії ТСС? 🕋
Наш принцип работы - комплексный подход: от консультаций до установки и сервиса. Обращайтесь для консультации по телефону: +38(050)304-21-21 или пишите нам на электронную почту: sales@cryo-tm.com.ua. 👍🏼
Почему компания ООО «КРИО ИНТЕР ТРЕЙДИНГ» - №1 в сфере газовой и криогенной индустрии?🤔
Наша компания сертифицирована согласно ISO 9001-2015, а подготовка и сертификация сотрудников компании выполнена по международным требованиям непосредственно на заводах-изготовителях продукции. 🚩
В каких отраслях вы работаете? 🏆
Реализуем проекты для любой сферы деятельности (металлургия, металлообработка, машиностроении, судостроении, пищевая промышленность, медицина, сельское хозяйство и т.д.) «под ключ» - осуществляем подбор и поставку необходимого оборудования, выполняем проектирование, монтаж, пусконаладку, сервисное обслуживание. 🏭
Почему Кріогенні резервуари серії ТСС это - 100% качество и надежность? 🥇
Являемся официальным авторизованным представителем лидеров всемирно признанных производителей оборудования. На весь ассортимент предлагаемого оборудования имеются сертификаты качества. ✅
    © 2016 Cryo Inter Trading
    Всі права захищені