Атмосферні випарники

Атмосферні випарники призначені для газифікації рідких кріопродуктів (скраплених природного газу, азоту, аргону, кисню, двоокису вуглецю) за допомогою теплообміну. Випарники є найбільш економічним обладнанням для випаровування або регазифікації зріджених газів.

Читать далее

Детальніше

0 грн

- +

Атмосферні випарники представляють собою простий тип теплообмінників, в яких зріджені гази перетворюються в газоподібний стан при використанні тепла, поглиненого з навколишнього повітря. Такий простий принцип роботи не вимагає підключення до джерел електроенергії.

Атмосферні випарники складаються з великого числа окремих мультіребрістих екструдованих елементів для передачі тепла, які можуть бути підключені в різних послідовних і паралельних конфігураціях для задоволення вимог конкретних завдань.

Після атмосферного випарника газ надходить в технологічну лінію споживача, ємність або на заправку балонів.

Продуктивність від 70 до 10 000 нм³/год
Діапазон робочих тисків від 10 до 420 бар
Відповіді на часті питання:
✅ Сфера діяльности нашої компаниї?
Компанія «КРІО ІНТЕР ТРЕЙДИНГ» – розробник і постачальник комплексних рішень у сфері 🌍 кріогенної індустрії, зрідженого природного газу (ЗПГ), водооборотних циклів, теплообмінного обладнання.
✅ В яких галузях ми працюємо?
📝Діяльність компанії спрямована на реалізацію проектів «під ключ» 🔑у таких галузях: металургія, медицина, металообробка, суднобудування, харчова промисловість, хімічна промисловість тощо.
✅ Переваги співробітництва з нами?
1.📍Надаємо повний спектр послуг: проектування, постачання, монтажні та пусконалагоджувальні роботи, сервісне обслуговування.
2.📍Якість обладнання та послуг підтверджено десятиліттям.
3.📍Запасні частини та комплектуючі завжди є в наявності на складі.
4.📍Гнучкий індивідуальний підхід до кожного Замовника.
✅ Як отримати консультацію чи техніко-комерційну пропозицію на атмосферні випарники?
📲Залишіть запит, і ми підберемо атмосферні випарники залежно від Ваших потреб із найбільш оптимальним та економічно ефективним рішенням.
© 2022 Cryo Inter Trading
Усі права захищені