Електричні випарники

Електричні випарники призначені для газифікації рідких кріопродуктів (скраплених природного газу, азоту, аргону, кисню, двоокису вуглецю) за допомогою теплообміну. Електричні випарники забезпечують надійне і економічне випаровування широкої різноманітності кріогенних рідин, маючи при цьому дуже компактний вид.

Читать далее

Детальніше

0 грн

- +

В електричних випарниках використовуються спеціальні залиті алюмінієвим сплавом тени і змійовики. На задані параметри роботи електричні випарники виходять за лічені секунди, практично миттєво. Всі прилади контролю та управління захищені від впливу навколишнього середовища спеціальним корпусом.

Особливості:

  • регульована температура газу на виході;
  • повністю автоматична робота;
  • компактний дизайн;
  • корпус і опора з нержавіючої сталі для більш зручної експлуатації;
  • встановлений ліміт температури для безпеки;
  • поставляються повністю укомплектовані вироби, готові до установки;
  • ефективність теплового нагріву 98% і вище.
Продуктивність від 10 до 30 000 нм³/год
Діапазон робочих тисків до 40 бар
Матеріал виконання теплопровідні змійовики з нержавіючої сталі впаяні в твердий алюмінієвий блок, тени електричного нагріву вставлені в спеціальний теплопоглинач в алюмінієвому блоці
Відповіді на часті питання:
✅ Сфера діяльности нашої компаниї?
Компанія «КРІО ІНТЕР ТРЕЙДИНГ» – розробник і постачальник комплексних рішень у сфері 🌍 кріогенної індустрії, зрідженого природного газу (ЗПГ), водооборотних циклів, теплообмінного обладнання.
✅ В яких галузях ми працюємо?
📝Діяльність компанії спрямована на реалізацію проектів «під ключ» 🔑у таких галузях: металургія, медицина, металообробка, суднобудування, харчова промисловість, хімічна промисловість тощо.
✅ Переваги співробітництва з нами?
1.📍Надаємо повний спектр послуг: проектування, постачання, монтажні та пусконалагоджувальні роботи, сервісне обслуговування.
2.📍Якість обладнання та послуг підтверджено десятиліттям.
3.📍Запасні частини та комплектуючі завжди є в наявності на складі.
4.📍Гнучкий індивідуальний підхід до кожного Замовника.
✅ Як отримати консультацію чи техніко-комерційну пропозицію на електричні випарники?
📲Залишіть запит, і ми підберемо електричні випарники залежно від Ваших потреб із найбільш оптимальним та економічно ефективним рішенням.
2022 Cryo Inter Trading
Всі права захищені