Парові випарники

Парові випарники призначені для газифікації рідких кріопродуктів (скраплених природного газу, азоту, аргону, кисню, двоокису вуглецю) за допомогою теплообміну.

Читать далее

Детальніше

0 грн

- +

Непрямий нагрів: паровий випарник складається з ємності, повністю виконаної з нержавіючої сталі, зі змійовиком, зануреним у воду. Вода підігрівається за допомогою пари, подача якої здійснюється через інжектор, розміщений в нижній частині ємності для мінімізації рівня шуму.

Прямий нагрів: відсутній проміжний теплоносій, пар подається в трубний пучок, кріогенна рідина циркулює в міжтрубному просторі. Завдяки такій конструкції висока витрата може бути забезпечена при компактних розмірах.

Продуктивність до 50 000 нм³/год
Діапазон робочих тисків до 30 бар
Матеріал виконання нержавіюча сталь
Відповіді на часті питання:
✅ Сфера діяльности нашої компаниї?
Компанія «КРІО ІНТЕР ТРЕЙДИНГ» – розробник і постачальник комплексних рішень у сфері 🌍 кріогенної індустрії, зрідженого природного газу (ЗПГ), водооборотних циклів, теплообмінного обладнання.
✅ В яких галузях ми працюємо?
📝Діяльність компанії спрямована на реалізацію проектів «під ключ» 🔑у таких галузях: металургія, медицина, металообробка, суднобудування, харчова промисловість, хімічна промисловість тощо.
✅ Переваги співробітництва з нами?
1.📍Надаємо повний спектр послуг: проектування, постачання, монтажні та пусконалагоджувальні роботи, сервісне обслуговування.
2.📍Якість обладнання та послуг підтверджено десятиліттям.
3.📍Запасні частини та комплектуючі завжди є в наявності на складі.
4.📍Гнучкий індивідуальний підхід до кожного Замовника.
✅ Як отримати консультацію чи техніко-комерційну пропозицію на парові випарники?
📲Залишіть запит, і ми підберемо парові випарники залежно від Ваших потреб із найбільш оптимальним та економічно ефективним рішенням.
2022 Cryo Inter Trading
Всі права захищені