Підігрівачі газу

Підігрівач газу використовується для отримання позитивних температур газу на виході і автоматичної підтримки заданого температурного режиму під час складних хімічних процесів в лабораторіях або на підприємствах.

Читать далее

Детальніше

0 грн

- +

Підігрівачі малої продуктивності виконані в U-формі; великої продуктивності - у вигляді вертикальної судини зі змійовиками, зануреними у воду (електронагрівачі розміщені всередині ємності).

Усі пучки нагрівальних змійовиків кріпляться на стійці. Їх легко демонтувати для цілей техобслуговування.

Задля більшого теплопереносу потрібен потік води. Для цих цілей використовується прилад для перемішування, встановлений у верхній частині ємності (з електродвигуном потужністю 1,5 кВт). Це обладнання повинно постійно перебувати в роботі для забезпечення рівномірності температури води, і, відповідно, надійності зчитувальних температурних значень.

Продуктивність до 5000 нм³/год
Споживана потужність 75 кВт при повній продуктивності
Діапазон робочих температур від - 196 °С до + 100 °С
Матеріали всі пучки змійовиків, ємність і труби - нержавіюча сталь марки 304 L
Відповіді на часті питання:
✅ Сфера діяльности нашої компаниї?
Компанія «КРІО ІНТЕР ТРЕЙДИНГ» – розробник і постачальник комплексних рішень у сфері 🌍 кріогенної індустрії, зрідженого природного газу (ЗПГ), водооборотних циклів, теплообмінного обладнання.
✅ В яких галузях ми працюємо?
📝Діяльність компанії спрямована на реалізацію проектів «під ключ» 🔑у таких галузях: металургія, медицина, металообробка, суднобудування, харчова промисловість, хімічна промисловість тощо.
✅ Переваги співробітництва з нами?
1.📍Надаємо повний спектр послуг: проектування, постачання, монтажні та пусконалагоджувальні роботи, сервісне обслуговування.
2.📍Якість обладнання та послуг підтверджено десятиліттям.
3.📍Запасні частини та комплектуючі завжди є в наявності на складі.
4.📍Гнучкий індивідуальний підхід до кожного Замовника.
✅ Як отримати консультацію чи техніко-комерційну пропозицію на підігрівачі газу?
📲Залишіть запит, і ми підберемо підігрівачі газу залежно від Ваших потреб із найбільш оптимальним та економічно ефективним рішенням.
2022 Cryo Inter Trading
Всі права захищені