Армовані металлорукава високого тиску

Армовані металлорукава зазвичай використовують при наповненні балонів - кисню, водню, азоту, аргону, гелію і інших. Вони дуже міцні і гнучкі, що дозволяє легко здійснювати їх монтаж.

Читать далее

Детальніше

0 грн

- +

Герметичний металорукав високого тиску складається з гофрованого шланга (гофрошланг), який виготовлений з високолегованої корозійностійкої сталі з високим ступенем морозостійкості і жаростійкості, а також високою стійкістю до агресивних середовищ. Гофрошланг покритий дротяною опліткою (також з коррозіонножаростойкой стали), і оснащений кінцевою арматурою.

Металорукави виробляються різної довжини в діапазоні від 0,5 до 3,0 м, внутрішнім діаметром від 8 до 150 мм з різними типами приєднань, згідно з технічними вимогами замовника (накидні гайки, гайка РОТ, євророз'єм, штуцери та ін.)

Довжина від 0,5 до 3,0 м
Внутрішній діаметр від 8 до 150 мм
Відповіді на часті питання:
✅ Сфера діяльности нашої компаниї?
Компанія «КРІО ІНТЕР ТРЕЙДИНГ» – розробник і постачальник комплексних рішень у сфері 🌍 кріогенної індустрії, зрідженого природного газу (ЗПГ), водооборотних циклів, теплообмінного обладнання.
✅ В яких галузях ми працюємо?
📝Діяльність компанії спрямована на реалізацію проектів «під ключ» 🔑у таких галузях: металургія, медицина, металообробка, суднобудування, харчова промисловість, хімічна промисловість тощо.
✅ Переваги співробітництва з нами?
1.📍Надаємо повний спектр послуг: проектування, постачання, монтажні та пусконалагоджувальні роботи, сервісне обслуговування.
2.📍Якість обладнання та послуг підтверджено десятиліттям.
3.📍Запасні частини та комплектуючі завжди є в наявності на складі.
4.📍Гнучкий індивідуальний підхід до кожного Замовника.
✅ Як отримати консультацію чи техніко-комерційну пропозицію на армовані металлорукава високого тиску?
📲Залишіть запит, і ми підберемо армовані металлорукава високого тиску залежно від Ваших потреб із найбільш оптимальним та економічно ефективним рішенням.
2022 Cryo Inter Trading
Всі права захищені