Кріогенні трубопроводи

Кріогенний трубопровід - один з основних елементів систем транспортування рідких кріогенних продуктів від виробника до споживача.

Для мінімізації перенесення тепла випромінюванням на поверхню технологічного трубопроводу нанесена багатошарова екрануюча ізоляція, що складається з чергуючих алюмінієвих і скловолоконних шарів.

Читать далее

Детальніше

0 грн

- +

Конструкція кріогенного трубопроводу виконана за типом "труба-в-трубі": внутрішня труба з нержавіючої сталі містить рідину, зовнішня труба з нержавіючої сталі вміщає вакуумну ізоляцію і приймає на себе зовнішні навантаження.

В умовах вакууму перенесення тепла за допомогою теплопередачі неможливий через відсутність безпосереднього контакту між внутрішньою трубою і зовнішнім кожухом. Також неможливе перенесення тепла за допомогою конвективної тепловіддачі через відсутність текучого середовища у вакуумній камері. Теплота випромінювання не допускається за допомогою використання додаткової ізоляції: численних екранів, що відображають тепловипромінювання. Теплоперенос обмежений теплопередачою щодо використання необхідних опор трубопроводу.

Даний вид трубопроводу виконаний з двох концентричних труб: внутрішня труба, так звана технологічна, в якій міститься технологічне середовище, і зовнішній кожух, так званий вакуумною камерою. Кінці кожної секції трубопроводу, виготовлені заводським способом, залежать від способу монтажа на місці, проте завжди складаються з довгої металевої сполучної деталі, яка дозволяє уникнути виникнення теплових мостів, що викликають високу провідність тепла і холодні місця в трубі.

Криогенний трубопровід виготовляється секціями та вакуумують на заводі-виробника.

Переваги кріогенних трубопроводів з вакуумною ізоляцією:

  • значне зниження теплопередачі;
  • низькі експлуатаційні витрати, оскільки трубопроводи такого типу вимагають повторне вакуумування тільки раз в 10-15 років для забезпечення оптимальної роботи;
  • якість вакуумної ізоляції приблизно в 10-20 разів перевищують якість інших видів ізоляції таких як поліуретан, піноскло;
  • швидкий і простий монтаж.
Тиск до 25 бар
Температура від - 196 ˚С до + 50 ˚С
Діаметр від 15 мм до 600 мм (за індивідуальним запитом можливе виготовлення трубопроводів згідно з вимогами Замовника)
Довжина до 11800 мм (за індивідуальним запитом можливе виготовлення трубопроводів згідно з вимогами Замовника)
З'єднання зварне або байонетне
Арматура запобіжні клапани, датчики температури і тиску
Відповіді на часті питання:
✅ Сфера діяльности нашої компаниї?
Компанія «КРІО ІНТЕР ТРЕЙДИНГ» – розробник і постачальник комплексних рішень у сфері 🌍 кріогенної індустрії, зрідженого природного газу (ЗПГ), водооборотних циклів, теплообмінного обладнання.
✅ В яких галузях ми працюємо?
📝Діяльність компанії спрямована на реалізацію проектів «під ключ» 🔑у таких галузях: металургія, медицина, металообробка, суднобудування, харчова промисловість, хімічна промисловість тощо.
✅ Переваги співробітництва з нами?
1.📍Надаємо повний спектр послуг: проектування, постачання, монтажні та пусконалагоджувальні роботи, сервісне обслуговування.
2.📍Якість обладнання та послуг підтверджено десятиліттям.
3.📍Запасні частини та комплектуючі завжди є в наявності на складі.
4.📍Гнучкий індивідуальний підхід до кожного Замовника.
✅ Як отримати консультацію чи техніко-комерційну пропозицію на кріогенні трубопроводи?
📲Залишіть запит, і ми підберемо кріогенні трубопроводи залежно від Ваших потреб із найбільш оптимальним та економічно ефективним рішенням.
2022 Cryo Inter Trading
Всі права захищені