Генератори азоту

Генератори азоту виробляють азот високого ступеня чистоти з стисненого повітря, забезпечуючи безперервну подачу в технологічну мережу при дуже низькій вартості в порівнянні з альтернативним постачанням з балонів або кріогенних резервуарів. 

Модульні генератори азоту працюють на базі технології короткоциклової безнагрівної адсорбції (PSA) з використанням сучасних вуглецевих молекулярних сит в якості адсорбентів.

Завдяки модульній конструкції і малих габаритах, генератор азоту може бути встановлений в будь-якому приміщенні, для цього потрібно лише підключення до джерела стисненого повітря і до мережі живлення.

Читать далее

Детальніше

0 грн

- +

Генератори азоту усувають всі недоліки, пов'язані із закупівлею та експлуатацією балонів високого тиску або кріогенних резервуарів, забезпечуючи постійне джерело азоту з мінімальним споживанням енергії і мінімальними вимогами до технічного обслуговування. Мінімальні експлуатаційні витрати, необхідні при роботі установок, призводять до істотного зниження собівартості одержуваного газу і окупності обладнання в короткі терміни.

Генератори азоту, що забезпечують ступінь чистоти N2 до 99,999%, можна приєднувати до зовнішнього накопичувача (ресивера), що дозволяє створювати резерв або компенсувати затримку виробництва/споживання відповідно до потреб в кожному конкретному випадку і згладжувати перепад тиску. Модульний принцип генераторів азоту дозволяє встановлювати кілька паралельних апаратів, здійснюючи, тим самим, поетапні інвестиції.

Технічні можливості:

 • тиск азоту до 9 бар;
 • аналізатор кисню з цирконієвим датчиком;
 • моніторинг GSM/LAN;
 • ступінь чистоти до 99,999%.

Переваги:

 • зниження вартості азоту до 95%;
 • незалежність від зовнішніх постачальників газу і від коливань ринкових цін на азот;
 • усунення логістичних операцій, таких як перевантаження балонів або робота з постачальниками рідкого азоту;
 • модульні апарати гнучкій конструкції з малою потребою в технічному обслуговуванні.

Додаткове обладнання:

 • спеціальний повітряний компресор;
 • дотискній компресор для тиску до 420 бар;
 • комплект фільтрів для харчової якості.
Продуктивність від 0,062 до 2464,71 нм³/год
Чистота азоту від 95 до 99,999%
Вхідний тиск стисненого повітря від 6 до 10 бар
Вихідний тиск азоту від 0 до 14 бар
Вага від 40 до 5800 кг
Відповіді на часті питання:
✅ Сфера діяльности нашої компаниї?
Компанія «КРІО ІНТЕР ТРЕЙДИНГ» – розробник і постачальник комплексних рішень у сфері 🌍 кріогенної індустрії, зрідженого природного газу (ЗПГ), водооборотних циклів, теплообмінного обладнання.
✅ В яких галузях ми працюємо?
📝Діяльність компанії спрямована на реалізацію проектів «під ключ» 🔑у таких галузях: металургія, медицина, металообробка, суднобудування, харчова промисловість, хімічна промисловість тощо.
✅ Переваги співробітництва з нами?
1.📍Надаємо повний спектр послуг: проектування, постачання, монтажні та пусконалагоджувальні роботи, сервісне обслуговування.
2.📍Якість обладнання та послуг підтверджено десятиліттям.
3.📍Запасні частини та комплектуючі завжди є в наявності на складі.
4.📍Гнучкий індивідуальний підхід до кожного Замовника.
✅ Як отримати консультацію чи техніко-комерційну пропозицію на генератори азоту?
📲Залишіть запит, і ми підберемо генератори азоту залежно від Ваших потреб із найбільш оптимальним та економічно ефективним рішенням.
2022 Cryo Inter Trading
Всі права захищені