Рампи перепускні на 4 балони

Рампи перепускні на 4 балони призначені для безперервного централізованого постачання технічними газами (кисень, інертні гази) споживачів, які потребують великої витрати газу, з балонів з початковим тиском 20 МПа шляхом послідовного включення груп балонів у роботу з своєчасною заміною.

Застосовуються у промисловості та будівництві при зварюванні та різанні металів, медицині - у реанімаційних відділеннях, хірургічних операційних, палатах та ін.

Читать далее

Детальніше

0 грн

- +

Рампа перепускна виготовлена із нержавіючої сталі. Складається з двох колекторів (гілок), на кожному з яких встановлений манометр та 2 вентилі для приєднання балонів через мідні змійовики. Тиск і кількість газу, що виходить з рампи, регулюються регулятором тиску.

Комплектація:

  1. Колектор (2 шт.)
  2. Вентиль (4 шт.)
  3. Манометр (2 шт.)

Додаткові пристрої:

  1. Регулювальник тиску GCE (Чехія).
  2. Мідні змійовики.
  3. Ложемент.
Робочий газ аміак
Найбільший тиск газу на вході 1,6 МПа
Тиск газу після редуктора від 0,05 до 0,4 МПа
Максимальні витрати газу 5 м³/год
Кількість гілок від 1 до 3
Кількість балонів від 2 до 20
Відповіді на часті питання:
✅ Сфера діяльности нашої компаниї?
Компанія «КРІО ІНТЕР ТРЕЙДИНГ» – розробник і постачальник комплексних рішень у сфері 🌍 кріогенної індустрії, зрідженого природного газу (ЗПГ), водооборотних циклів, теплообмінного обладнання.
✅ В яких галузях ми працюємо?
📝Діяльність компанії спрямована на реалізацію проектів «під ключ» 🔑у таких галузях: металургія, медицина, металообробка, суднобудування, харчова промисловість, хімічна промисловість тощо.
✅ Переваги співробітництва з нами?
1.📍Надаємо повний спектр послуг: проектування, постачання, монтажні та пусконалагоджувальні роботи, сервісне обслуговування.
2.📍Якість обладнання та послуг підтверджено десятиліттям.
3.📍Запасні частини та комплектуючі завжди є в наявності на складі.
4.📍Гнучкий індивідуальний підхід до кожного Замовника.
✅ Як отримати консультацію чи техніко-комерційну пропозицію на рампи перепускні на 4 балони?
📲Залишіть запит, і ми підберемо рампи перепускні на 4 балони залежно від Ваших потреб із найбільш оптимальним та економічно ефективним рішенням.
2022 Cryo Inter Trading
Всі права захищені