Рампи для технічних газів контейнерного виконання

Рампа розрядна і наповнювальна для технічних газів контейнерного виконання призначена для безперервної і безперебійної подачі технічного газу споживачеві, а також для безперервного наповнення балонів технічними газами.

Читать далее

Детальніше

0 грн

- +

Основною перевагою рампи даного виконання є можливість її переміщення всередині приміщення (при необхідності), а також для зручного переміщення з одного об'єкта на інший (без демонтажу і монтажу).

Згідно з технічним завданням Замовника рампа розрядна і наповнювальна для технічних газів контейнерного виконання виготовляється на будь-яку кількість балонів в діапазоні від 2-х до 20-ти одиниць, з одним або двома колекторами (гілками).

Робочий газ кисень, інертні гази, повітря, водень, двоокис вуглецю
Найбільший робочий тиск газу 20 МПа (кисень, інертні гази, повітря, водень), 10 МПа (двоокис вуглецю)
Кількість балонів від 2 до 20
Відповіді на часті питання:
✅ Сфера діяльности нашої компаниї?
Компанія «КРІО ІНТЕР ТРЕЙДИНГ» – розробник і постачальник комплексних рішень у сфері 🌍 кріогенної індустрії, зрідженого природного газу (ЗПГ), водооборотних циклів, теплообмінного обладнання.
✅ В яких галузях ми працюємо?
📝Діяльність компанії спрямована на реалізацію проектів «під ключ» 🔑у таких галузях: металургія, медицина, металообробка, суднобудування, харчова промисловість, хімічна промисловість тощо.
✅ Переваги співробітництва з нами?
1.📍Надаємо повний спектр послуг: проектування, постачання, монтажні та пусконалагоджувальні роботи, сервісне обслуговування.
2.📍Якість обладнання та послуг підтверджено десятиліттям.
3.📍Запасні частини та комплектуючі завжди є в наявності на складі.
4.📍Гнучкий індивідуальний підхід до кожного Замовника.
✅ Як отримати консультацію чи техніко-комерційну пропозицію на рампи для технічних газів контейнерного виконання?
📲Залишіть запит, і ми підберемо рампи для технічних газів контейнерного виконання залежно від Ваших потреб із найбільш оптимальним та економічно ефективним рішенням.
2022 Cryo Inter Trading
Всі права захищені