Регулятори тиску VARIMED

Регулятори тиску VARIMED з високою пропускною спроможністю призначені для використання на медичних газових балонах, оснащених медичним вентилем.

Читать далее

Детальніше

0 грн

- +

 Переваги:

  • одноступінчатий регулятор з широким спектром застосування;
  • регулятор створений для з'єднання з іншими медичними приладами (наприклад, з монітором контролю показань тиску, наркозними установками, як джерело подачі газу в автомобілях швидкої допомоги і т. д.);
  • можлива поставка регулятора з сигнальним манометром.
Гази кисень, повітря, азот
Вхідний тиск до 200 бар
Вихідний тиск від 3,6 до 5,5 бар
Матеріал корпусу нікельований цинковий сплав
Відповідність нормам і директивам відповідає Директиві 93/42 / EEC про медичні вироби, відповідає EN ISO 10524-1, відповідає EN 1789 вироблено відповідно до EN ISO 9001 і EN ISO 13485
Відповіді на часті питання:
✅ Сфера діяльности нашої компаниї?
Компанія «КРІО ІНТЕР ТРЕЙДИНГ» – розробник і постачальник комплексних рішень у сфері 🌍 кріогенної індустрії, зрідженого природного газу (ЗПГ), водооборотних циклів, теплообмінного обладнання.
✅ В яких галузях ми працюємо?
📝Діяльність компанії спрямована на реалізацію проектів «під ключ» 🔑у таких галузях: металургія, медицина, металообробка, суднобудування, харчова промисловість, хімічна промисловість тощо.
✅ Переваги співробітництва з нами?
1.📍Надаємо повний спектр послуг: проектування, постачання, монтажні та пусконалагоджувальні роботи, сервісне обслуговування.
2.📍Якість обладнання та послуг підтверджено десятиліттям.
3.📍Запасні частини та комплектуючі завжди є в наявності на складі.
4.📍Гнучкий індивідуальний підхід до кожного Замовника.
✅ Як отримати консультацію чи техніко-комерційну пропозицію на регулятори тиску varimed?
📲Залишіть запит, і ми підберемо регулятори тиску varimed залежно від Ваших потреб із найбільш оптимальним та економічно ефективним рішенням.
2022 Cryo Inter Trading
Всі права захищені