Регулятори тиску MMR

Регулятори тиску MMR з високою пропускною спроможністю призначені для використання на медичних газових балонах, оснащених медичним вентилем.

Читать далее

Детальніше

0 грн

- +

  • двоступеневий регулятор, який забезпечує стабільну вихідну тиск.
  • регулятор тиску підходить для роботи з великим потоком. Оптимальна область застосування MMR - це робота з резервним газовим балоном, який буде використовуватися пізніше, з використанням реле тиску або датчика тиску на випадок переривання подачі газу.

Гази кисень, повітря
Вхідний тиск до 200 бар
Вихідний тиск 4,5 бар
Матеріал корпусу медь
Відповідність нормам і директивам відповідає Директиві 93/42 / EEC про медичні вироби, відповідає EN ISO 10524-1, вироблено відповідно до EN ISO 9001 і EN ISO 13485
Відповіді на часті питання:
✅ Сфера діяльности нашої компаниї?
Компанія «КРІО ІНТЕР ТРЕЙДИНГ» – розробник і постачальник комплексних рішень у сфері 🌍 кріогенної індустрії, зрідженого природного газу (ЗПГ), водооборотних циклів, теплообмінного обладнання.
✅ В яких галузях ми працюємо?
📝Діяльність компанії спрямована на реалізацію проектів «під ключ» 🔑у таких галузях: металургія, медицина, металообробка, суднобудування, харчова промисловість, хімічна промисловість тощо.
✅ Переваги співробітництва з нами?
1.📍Надаємо повний спектр послуг: проектування, постачання, монтажні та пусконалагоджувальні роботи, сервісне обслуговування.
2.📍Якість обладнання та послуг підтверджено десятиліттям.
3.📍Запасні частини та комплектуючі завжди є в наявності на складі.
4.📍Гнучкий індивідуальний підхід до кожного Замовника.
✅ Як отримати консультацію чи техніко-комерційну пропозицію на регулятори тиску mmr?
📲Залишіть запит, і ми підберемо регулятори тиску mmr залежно від Ваших потреб із найбільш оптимальним та економічно ефективним рішенням.
2022 Cryo Inter Trading
Всі права захищені