Рампи для технічних газів шафового виконання

Рампи розрядні і наповнювальні для технічних газів в шафовому виконанні призначені для безперебійної подачі технічного газу споживачеві, а також для безперервного наповнення балонів технічними газами. 

Читать далее

Детальніше

0 грн

- +

Основною перевагою рампи даного виконання є можливість її установки і використання поза приміщеннями. Вони виготовляються на будь-яку кількість балонів в діапазоні від 2-х до 20-ти одиниць, згідно з технічним завданням Замовника. Також згідно з технічним завданням Замовника рампа балона розрядна/перепускна і наповнювальна в шафовому виконанні виготовляються одно- і двогілкові.

Робочий газ кисень, інертні гази, повітря, водень, двоокис вуглецю
Кількість балонів від 2 до 20
Найбільший тиск газу на вході 20 МПа (кисень, інертні гази, повітря, водні), 10 МПа (двоокис вуглецю)
Відповіді на часті питання:
✅ Сфера діяльности нашої компаниї?
Компанія «КРІО ІНТЕР ТРЕЙДИНГ» – розробник і постачальник комплексних рішень у сфері 🌍 кріогенної індустрії, зрідженого природного газу (ЗПГ), водооборотних циклів, теплообмінного обладнання.
✅ В яких галузях ми працюємо?
📝Діяльність компанії спрямована на реалізацію проектів «під ключ» 🔑у таких галузях: металургія, медицина, металообробка, суднобудування, харчова промисловість, хімічна промисловість тощо.
✅ Переваги співробітництва з нами?
1.📍Надаємо повний спектр послуг: проектування, постачання, монтажні та пусконалагоджувальні роботи, сервісне обслуговування.
2.📍Якість обладнання та послуг підтверджено десятиліттям.
3.📍Запасні частини та комплектуючі завжди є в наявності на складі.
4.📍Гнучкий індивідуальний підхід до кожного Замовника.
✅ Як отримати консультацію чи техніко-комерційну пропозицію на рампи для технічних газів шафового виконання?
📲Залишіть запит, і ми підберемо рампи для технічних газів шафового виконання залежно від Ваших потреб із найбільш оптимальним та економічно ефективним рішенням.
2022 Cryo Inter Trading
Всі права захищені