Турбодетандери TFC

У турбодетандерах TFC даної моделі встановлено вакуумний компресор на тому ж валу, що і додаткове масляне гальмо для відводу енергії процесу.

Читать далее

Детальніше

0 грн

- +

Турбодетандери TFC забезпечують високу гнучкість роботи, оскільки їх потужність можна розсіяти за допомогою масляного гальма, а при застосуванні додаткового регульованого дифузора можна налаштувати широкий діапазон витрати компресора.

Застосування:

Виробництво промислових газів (повітророзподільні установки) для охолодження в тих випадках, коли потрібне використання кріогенного дожимного компресора з регульованим показником по холодопродуктивності завдяки масляного гальма.

Текуче середовище:  повітря, азот, відпрацьований газ з високим вмістом кисню.

Тиск до 70 бар
Витрата до 150 000 нм³/год (50 кг/с)
Температура -196 °С для детандера і компресора
Потужність, що генерується детандером до 2000 кВт; охолодження до 300 кВт завдяки масляного гальма
Відповіді на часті питання:
✅ Сфера діяльности нашої компаниї?
Компанія «КРІО ІНТЕР ТРЕЙДИНГ» – розробник і постачальник комплексних рішень у сфері 🌍 кріогенної індустрії, зрідженого природного газу (ЗПГ), водооборотних циклів, теплообмінного обладнання.
✅ В яких галузях ми працюємо?
📝Діяльність компанії спрямована на реалізацію проектів «під ключ» 🔑у таких галузях: металургія, медицина, металообробка, суднобудування, харчова промисловість, хімічна промисловість тощо.
✅ Переваги співробітництва з нами?
1.📍Надаємо повний спектр послуг: проектування, постачання, монтажні та пусконалагоджувальні роботи, сервісне обслуговування.
2.📍Якість обладнання та послуг підтверджено десятиліттям.
3.📍Запасні частини та комплектуючі завжди є в наявності на складі.
4.📍Гнучкий індивідуальний підхід до кожного Замовника.
✅ Як отримати консультацію чи техніко-комерційну пропозицію на турбодетандери tfc?
📲Залишіть запит, і ми підберемо турбодетандери tfc залежно від Ваших потреб із найбільш оптимальним та економічно ефективним рішенням.
2022 Cryo Inter Trading
Всі права захищені