Охолоджувальні системи PlugN'Play

Охолоджувальні системи PlugN'Play є поширеним технічним рішенням. Застосовуються, коли необхідно охолодити газове середовище або пред'являються високі вимоги до якості води технологічного обладнання.

Читать далее

Детальніше

0 грн

- +

Охолоджувальні системи «відкритий контур» - «закритий контур» пов'язані між собою за допомогою пластинчастих або кожухотрубних теплообмінників. «Закритий контур» заповнюється підготовленою водою, яка циркулює між теплообмінником і технологічним агрегатом за допомогою циркуляційної насосної станції. Отримане тепло передається теплообмінником в «відкритий контур», вода в якому охолоджується шляхом випаровування. Для недопущення виходу теплообмінника з ладу або зниження його ефективності оборотна вода проходить стабілізаційну обробку і механічну очистку.

Охолоджувальні системи PlugN'Play представляють собою встановлену на рамі систему охолодження з полімерного волокна ручного виготовлення, яка включає в себе наступні компоненти:

  • циркуляційні насоси для «відкритих і закритих контурів» води;
  • інтегрований теплообмінник;
  • автоматичний / ручний фільтр;
  • системи водопідготовки і продувки;
  • електрична і контрольна панелі;
  • частотно-регульований перетворювач.

Охолоджувальні системи PlugN'Play виготовляються "під ключ" відповідно до індивідуальних потреб Замовника.

Виробництво заводського виготовлення
Теплова потужність 30 000 – 1 000 000 ккaл/год на секцію
Гідравлічне навантаження від 10 до 240 м³/ч на секцію
Галузі застосування загальнопромислові підприємства, в т. ч. машинобудування, компресорні станції, харчова промисловість, фармацевтична промисловість, МЕЗ тощо.
Відповіді на часті питання:
✅ Сфера діяльности нашої компаниї?
Компанія «КРІО ІНТЕР ТРЕЙДИНГ» – розробник і постачальник комплексних рішень у сфері 🌍 кріогенної індустрії, зрідженого природного газу (ЗПГ), водооборотних циклів, теплообмінного обладнання.
✅ В яких галузях ми працюємо?
📝Діяльність компанії спрямована на реалізацію проектів «під ключ» 🔑у таких галузях: металургія, медицина, металообробка, суднобудування, харчова промисловість, хімічна промисловість тощо.
✅ Переваги співробітництва з нами?
1.📍Надаємо повний спектр послуг: проектування, постачання, монтажні та пусконалагоджувальні роботи, сервісне обслуговування.
2.📍Якість обладнання та послуг підтверджено десятиліттям.
3.📍Запасні частини та комплектуючі завжди є в наявності на складі.
4.📍Гнучкий індивідуальний підхід до кожного Замовника.
✅ Як отримати консультацію чи техніко-комерційну пропозицію на охолоджувальні системи plugn'play?
📲Залишіть запит, і ми підберемо охолоджувальні системи plugn'play залежно від Ваших потреб із найбільш оптимальним та економічно ефективним рішенням.
2022 Cryo Inter Trading
Всі права захищені