Регулятори тиску JETCONTROL магістральні

Регулятори тиску JETCONTROL магістральні призначені для централізованого живлення газозварювальних постів газом при різних видах газополум'яної обробки металів: зварювання, різання, паяння, газотермічного напилення покриттів. Встановлюються на газові балони, трубопроводи та вентилі з різними типами різьблення, для різних газів.

Цей тип регулятора тиску широко застосовується в промислових процесах, що вимагають точну і стабільну подачу газів високого тиску. 

Читать далее

Детальніше

0 грн

- +

Регулятори тиску JETCONTROL магістральні розроблені, випробувані і виготовлені з урахуванням максимального тиску в 300 бар.

Оснащені двома манометрами вхідного і вихідного тиску, запобіжним клапаном лінії низького тиску. Рукоятка для настройки тиску розташовується спереду. Забезпечені латунним ніпелем для приварки трубопроводу.

Гарантія безпеки

Надійна конструкція, використання високоякісних матеріалів, суворо контрольовані процедури виробництва та випробувань гарантують високу експлуатаційну безпеку навіть під час роботи з такими газами, як гелій або водень, при дуже високому тиску.

Газ кисень, азот, водень, повітря, інертні гази
Вхідний тиск від 200 до 300 бар
Вихідний тиск від 28 до 200 бар
Відповіді на часті питання:
✅ Сфера діяльности нашої компаниї?
Компанія «КРІО ІНТЕР ТРЕЙДИНГ» – розробник і постачальник комплексних рішень у сфері 🌍 кріогенної індустрії, зрідженого природного газу (ЗПГ), водооборотних циклів, теплообмінного обладнання.
✅ В яких галузях ми працюємо?
📝Діяльність компанії спрямована на реалізацію проектів «під ключ» 🔑у таких галузях: металургія, медицина, металообробка, суднобудування, харчова промисловість, хімічна промисловість тощо.
✅ Переваги співробітництва з нами?
1.📍Надаємо повний спектр послуг: проектування, постачання, монтажні та пусконалагоджувальні роботи, сервісне обслуговування.
2.📍Якість обладнання та послуг підтверджено десятиліттям.
3.📍Запасні частини та комплектуючі завжди є в наявності на складі.
4.📍Гнучкий індивідуальний підхід до кожного Замовника.
✅ Як отримати консультацію чи техніко-комерційну пропозицію на регулятори тиску jetcontrol магістральні?
📲Залишіть запит, і ми підберемо регулятори тиску jetcontrol магістральні залежно від Ваших потреб із найбільш оптимальним та економічно ефективним рішенням.
2022 Cryo Inter Trading
Всі права захищені