Кріогенні газифікатори до 1000 літрів

Представлена лінійка TCC-750 - TCC-1000 універсальних кріогенних резервуарів для транспортування, газифікації та зберігання кріогенних газових продуктів має унікальну конструкцію, що дозволяє використовувати резервуар як стаціонарно, так і на рухомих транспортних платформах.

Дані резервуари дозволяють забезпечити газифікацію, транспортування і зберігання кріогенних зріджених газів: азоту, аргону, кисню, вуглекислоти.

Читать далее

Детальніше

0 грн

- +

Резервуар складається з посудини високого тиску, розташованої усередині кожуха. Простір між посудиною високого тиску і зовнішнім кожухом отвакууміровано і заповнено ізоляцією з мікро скловолокна, яке покрите алюмінієвою фольгою для радіаційного захисту. Внутрішня посудина високого тиску і вакуумний кожух виконані з нержавіючої сталі типу 304. Всі моделі розроблені і побудовані відповідно до EN 1251 і TPED.

Трубопровідна система  забезпечує заповнення газом резервуара і підтримку заявленого в специфікації тиску. Система трубопроводів виконана також з нержавіючої сталі марки 304.

Запірні і запобіжні клапани  виконані з латуні або нержавіючої сталі згідно специфікації вироби. Фітинги виготовлені з кованої латуні і неіржавіючої сталі типу 316.

Приладова частина  виробу складається з датчика тиску і датчика диференціального тиску, що забезпечують повноцінний моніторинг системи. Диференційний манометр забезпечує високоточні свідчення стану тиску резервуара.

Резервуар автоматично забезпечує підтримку необхідного тиску посудини шляхом контрольованого випаровування рідини. Джерелом енергії для створення тиску і випаровування рідини є температура навколишнього повітря. Випарник закріплений на піддоні виробу.

Об'єм від 810 до 980 л
Тиск від 8 до 37 бар
Висота до 2200 мм
Размір рами 1430×1260 мм
Відповіді на часті питання:
✅ Сфера діяльности нашої компаниї?
Компанія «КРІО ІНТЕР ТРЕЙДИНГ» – розробник і постачальник комплексних рішень у сфері 🌍 кріогенної індустрії, зрідженого природного газу (ЗПГ), водооборотних циклів, теплообмінного обладнання.
✅ В яких галузях ми працюємо?
📝Діяльність компанії спрямована на реалізацію проектів «під ключ» 🔑у таких галузях: металургія, медицина, металообробка, суднобудування, харчова промисловість, хімічна промисловість тощо.
✅ Переваги співробітництва з нами?
1.📍Надаємо повний спектр послуг: проектування, постачання, монтажні та пусконалагоджувальні роботи, сервісне обслуговування.
2.📍Якість обладнання та послуг підтверджено десятиліттям.
3.📍Запасні частини та комплектуючі завжди є в наявності на складі.
4.📍Гнучкий індивідуальний підхід до кожного Замовника.
✅ Як отримати консультацію чи техніко-комерційну пропозицію на кріогенні газифікатори до 1000 літрів?
📲Залишіть запит, і ми підберемо кріогенні газифікатори до 1000 літрів залежно від Ваших потреб із найбільш оптимальним та економічно ефективним рішенням.
2022 Cryo Inter Trading
Всі права захищені