Кожухотрубні теплообмінники

Теплообмінник - пристрій, в якому здійснюється процес передачі теплової енергії між двома теплоносіями, що мають різні температури. Як теплоносіїв можуть використовуватися газ, пар або рідину.

На сьогоднішній день найбільш широке поширення з усіх видів отримали кожухотрубні теплообмінники. За принципом дії теплообмінники діляться на рекуперативні, регенеративні і змішувальні (градирні, скрубери, конденсатори змішання і т. д.)

Читать далее

Детальніше

0 грн

- +

Принцип роботи кожухотрубного теплообмінника полягає в тому, що гарячий і холодний теплоносії рухаються по двох різних каналах. Процес теплообміну відбувається між стінками цих каналів.

Кожухотрубні теплообмінники відносяться до виду рекуперативних. Розподіл теплообмінників на види проводиться в залежності від напрямку руху теплоносія і бувають наступних типів:

  • перекрестноточнимі;
  • протиточний;
  • прямоструминними.

Основними елементами кожухотрубчасті теплообмінників є пучки труб, трубні решітки, корпус, кришки, патрубки. Кінці труб кріпляться в трубних решітках розвальцюванням, зварюванням і пайкою. Від того, яка кількість трубок знаходиться в середині кожуха, залежить те, з якою швидкістю буде рухатися речовина. Від швидкості руху речовини буде залежати, в свою чергу, коефіцієнт теплопередачі.

Кожухотрубні теплообмінники бувають наступних типів:

  • знімні кожухотрубні системи U образного типу;
  • знімні кожухотрубні системи з трубної гратами плаваючого типу;
  • неоребренние труби або низьким ребрами;
  • оребрені труби;
  • труби з внутрішнім оребренням.
Тиск до 550 бар
Температура до 600°C
Довжина до 18 м
Діаметр до 3 м
Матеріал виконання вуглецева сталь і сплави на її основі, нержавіюча сталь, мідь і сплави на її основі, сплави на основі нікелю, титан, алюміній
Відповіді на часті питання:
✅ Сфера діяльности нашої компаниї?
Компанія «КРІО ІНТЕР ТРЕЙДИНГ» – розробник і постачальник комплексних рішень у сфері 🌍 кріогенної індустрії, зрідженого природного газу (ЗПГ), водооборотних циклів, теплообмінного обладнання.
✅ В яких галузях ми працюємо?
📝Діяльність компанії спрямована на реалізацію проектів «під ключ» 🔑у таких галузях: металургія, медицина, металообробка, суднобудування, харчова промисловість, хімічна промисловість тощо.
✅ Переваги співробітництва з нами?
1.📍Надаємо повний спектр послуг: проектування, постачання, монтажні та пусконалагоджувальні роботи, сервісне обслуговування.
2.📍Якість обладнання та послуг підтверджено десятиліттям.
3.📍Запасні частини та комплектуючі завжди є в наявності на складі.
4.📍Гнучкий індивідуальний підхід до кожного Замовника.
✅ Як отримати консультацію чи техніко-комерційну пропозицію на кожухотрубні теплообмінники?
📲Залишіть запит, і ми підберемо кожухотрубні теплообмінники залежно від Ваших потреб із найбільш оптимальним та економічно ефективним рішенням.
2022 Cryo Inter Trading
Всі права захищені