Апарати повітряного охолодження

Апарати повітряного охолодження в основному використовуються там, де застосування інших систем охолодження технічно неможливо або недоцільно з економічної точки зору і призначені для охолодження та конденсації газоподібних, пароподібні і рідких середовищ в технологічних процесах нафтопереробної, нафтохімічної та суміжних галузях промисловості.

Великі виробничі підприємства різних галузей промисловості, розташовані далеко від природних джерел води, потребують охолодження технологічних рідин, парів і газів. Для цих цілей застосовуються спеціальні теплообмінні установки - апарати повітряного охолодження. Залежно від призначення апарати повітряного охолодження підрозділяються на конденсатори, охолоджувачі газу, охолоджувачі рідини, маслоохолоджувачі.

Читать далее

Детальніше

0 грн

- +

Існує два виконання апаратів повітряного охолодження - апарати з природною конвекцією повітря через теплообмінник і апарати з примусовою циркуляцією повітря, яка здійснюється за допомогою вентиляторів. Апарати повітряного охолодження з примусовою циркуляцією повітря застосовуються значно частіше, так як їх ефективність набагато вище. Теплообмінники з природною конвекцією застосовуються в спеціальних випадках, де технологічні процеси вимагають забезпечення невеликих швидкостей повітря, наприклад в деяких типах холодильних камер.

Апарати повітряного охолодження в залежності від розташування теплообмінних секції підрозділяються на наступні типи:

  • горизонтальні;
  • вертикальні;
  • V-подібні;
  • звивисті.

Тип охолоджувальної середовища і її тиск є ключовими факторами при виборі матеріалу труб апарату повітряного охолодження.

Для виготовлення труб застосовуються такі матеріали як вуглецева і легована сталь, нержавіюча сталь, мідь, алюміній, титан і сплави на їх основі.

Ребра виготовляються з вуглецевої сталі, міді, алюмінію і сплавів на їх основі.

Апарати повітряного охолодження, які встановлюються в зонах, де є вплив агресивних середовищ (морської і вологий клімат, промислові зони), потребують додаткового захисту поверхонь. Для цього застосовуються різні покриття ребер (ламелей) або теплообмінних секцій в цілому. Високі тиску охолоджуваних середовищ вимагають підвищеної уваги до якості трубних з'єднань. Для з'єднання сталевих труб застосовується високоточна зварювання, мідні труби з'єднуються методом пайки.

Тиск до 400 бар
Температура до 600°C
Розміри без особливих обмежень
Відповіді на часті питання:
✅ Сфера діяльности нашої компаниї?
Компанія «КРІО ІНТЕР ТРЕЙДИНГ» – розробник і постачальник комплексних рішень у сфері 🌍 кріогенної індустрії, зрідженого природного газу (ЗПГ), водооборотних циклів, теплообмінного обладнання.
✅ В яких галузях ми працюємо?
📝Діяльність компанії спрямована на реалізацію проектів «під ключ» 🔑у таких галузях: металургія, медицина, металообробка, суднобудування, харчова промисловість, хімічна промисловість тощо.
✅ Переваги співробітництва з нами?
1.📍Надаємо повний спектр послуг: проектування, постачання, монтажні та пусконалагоджувальні роботи, сервісне обслуговування.
2.📍Якість обладнання та послуг підтверджено десятиліттям.
3.📍Запасні частини та комплектуючі завжди є в наявності на складі.
4.📍Гнучкий індивідуальний підхід до кожного Замовника.
✅ Як отримати консультацію чи техніко-комерційну пропозицію на апарати повітряного охолодження?
📲Залишіть запит, і ми підберемо апарати повітряного охолодження залежно від Ваших потреб із найбільш оптимальним та економічно ефективним рішенням.
2022 Cryo Inter Trading
Всі права захищені