Апарати повітряного охолодження

Апарати повітряного охолодження в основному використовуються там, де застосування інших систем охолодження технічно неможливо або недоцільно з економічної точки зору і призначені для охолодження та конденсації газоподібних, пароподібні і рідких середовищ в технологічних процесах нафтопереробної, нафтохімічної та суміжних галузях промисловості.

Великі виробничі підприємства різних галузей промисловості, розташовані далеко від природних джерел води, потребують охолодження технологічних рідин, парів і газів. Для цих цілей застосовуються спеціальні теплообмінні установки - апарати повітряного охолодження. Залежно від призначення апарати повітряного охолодження підрозділяються на конденсатори, охолоджувачі газу, охолоджувачі рідини, маслоохолоджувачі.

Читать далее

Детальніше

0 грн

- +

Існує два виконання апаратів повітряного охолодження - апарати з природною конвекцією повітря через теплообмінник і апарати з примусовою циркуляцією повітря, яка здійснюється за допомогою вентиляторів. Апарати повітряного охолодження з примусовою циркуляцією повітря застосовуються значно частіше, так як їх ефективність набагато вище. Теплообмінники з природною конвекцією застосовуються в спеціальних випадках, де технологічні процеси вимагають забезпечення невеликих швидкостей повітря, наприклад в деяких типах холодильних камер.

Апарати повітряного охолодження в залежності від розташування теплообмінних секції підрозділяються на наступні типи:

  • горизонтальні;
  • вертикальні;
  • V-подібні;
  • звивисті.

Тип охолоджувальної середовища і її тиск є ключовими факторами при виборі матеріалу труб апарату повітряного охолодження.

Для виготовлення труб застосовуються такі матеріали як вуглецева і легована сталь, нержавіюча сталь, мідь, алюміній, титан і сплави на їх основі.

Ребра виготовляються з вуглецевої сталі, міді, алюмінію і сплавів на їх основі.

Апарати повітряного охолодження, які встановлюються в зонах, де є вплив агресивних середовищ (морської і вологий клімат, промислові зони), потребують додаткового захисту поверхонь. Для цього застосовуються різні покриття ребер (ламелей) або теплообмінних секцій в цілому. Високі тиску охолоджуваних середовищ вимагають підвищеної уваги до якості трубних з'єднань. Для з'єднання сталевих труб застосовується високоточна зварювання, мідні труби з'єднуються методом пайки.

Тиск до 400 бар
Температура до 600°C
Розміри без особливих обмежень
Ответы на часто задаваемые вопросы:
Как определиться с выбором и купить Апарати повітряного охолодження? 🕋
Наш принцип работы - комплексный подход: от консультаций до установки и сервиса. Обращайтесь для консультации по телефону: +38(050)304-21-21 или пишите нам на электронную почту: sales@cryo-tm.com.ua. 👍🏼
Почему компания ООО «КРИО ИНТЕР ТРЕЙДИНГ» - №1 в сфере газовой и криогенной индустрии?🤔
Наша компания сертифицирована согласно ISO 9001-2015, а подготовка и сертификация сотрудников компании выполнена по международным требованиям непосредственно на заводах-изготовителях продукции. 🚩
В каких отраслях вы работаете? 🏆
Реализуем проекты для любой сферы деятельности (металлургия, металлообработка, машиностроении, судостроении, пищевая промышленность, медицина, сельское хозяйство и т.д.) «под ключ» - осуществляем подбор и поставку необходимого оборудования, выполняем проектирование, монтаж, пусконаладку, сервисное обслуживание. 🏭
Почему Апарати повітряного охолодження это - 100% качество и надежность? 🥇
Являемся официальным авторизованным представителем лидеров всемирно признанных производителей оборудования. На весь ассортимент предлагаемого оборудования имеются сертификаты качества. ✅
    2021 Cryo Inter Trading
    Всі права захищені