Установки для виробництва вуглекислоти з димових газів

Принцип роботи установок екстракції CO2 заснований на імпорті газів, що відходять, які працюють на спалюванні різного вуглеводневого палива (природний газ, дизель, гас, мазут, зріджені гази) котлів. При наявності постійної подачі газів, що відходять і пара, установки екстракції дають серйозну до 45% економію палива в порівнянні з традиційними установками CO2, заснованими на прямому спалюванні.

Всеохоплюючий процес промивання, випарювання і поділу забезпечує надійність генерації продукту CO2 задовольняє найжорсткішим вимогам якості незалежно від типу застосовуваного вуглеводневого палива.

Читать далее

Детальніше

0 грн

Установка працює на ресурсі відходячого від котельної димогарного газу з вмістом 10-14% CO2, який надходить на скрубер, де охолоджується і конденсується волога. Будь-яка присутність СO2 в димогарному газі нейтралізується за рахунок хімічної реакції з карбонатом натрію (содою). Сода автоматично дозується в промивальну воду за показаннями вбудованого рН метру.

Після охолодження і промивки газ за допомогою димососа нагнітається в колону абсорбера піднімаючись по якій вступає у взаємодію в зустрічному потоці зі стікаючим розчином моноетаноламіна, який поглинає CO2. Що містить поглинений CO2 розчин моноетаноламіна піддається впливу тиску і нагрівається в теплообміннику, після чого надходить у флеш-колону, де за рахунок скидання тиску з розчину випаровується основна частка домішок. Додатково підводиться до донної частини флеш-колони тепло забезпечує подальше зниження вмісту домішок в розчині моноетаноламіна. Даний спосіб оптимізує продуктивність процесу, забезпечуючи виключно високу якість одержуваного продукту CO2 без використання дорогих реагентів.

Далі розчин моноетаноламіна подається в десорбер, де відбувається вивільнення CO2 за рахунок нагріву парою в ребойлері. Тепер уже збіднений по СО2 розчин моноетаноламіна прямує назад на цикл абсорбції. Накопичення в верхівкової частини десорбера збагачений газ СО2 охолоджується і промивається на кінцевому скруббере. Після чого, газ стискається в два ступені до 15-18 бар за допомогою компресора СО2. Перед скрапленням газ піддається осушенню до залишкової точки роси, прибл. - 60 °C на дегідратором. Регенерація здійснюється автоматично шляхом нагрівання електричними елементами і подачею на колонку здування газу з конденсатора CO2. На дегідраторі також видаляються сліди ацетальдегіду.

Далі газ надходить на сторожовий вугільний фільтр для видалення запахів. Для видалення баластних газів з CO2 проводиться очищення на дистиляційній колоні. Газ СО2 скраплюється при температурі прибл. - 27/- 23 °C в конденсаторі CO2, звідки також відбувається здування неконденсованих газів. Рідка очищена CO2 надходить в ємність зберігання. 

Необхідна для скраплення CO2 температура забезпечується за рахунок роботи штатного холодильно-компресорного вузла, за показаннями тиску в конденсаторі CO2. Рідка CO2 зберігається при тиску 15-18 бар і температурі - 27/- 23 °C. У періоди зупинки установки, холодильно-компресорний вузол працює незалежно від установки, забезпечуючи зниження температури і тиск в ємності зберігання.

Вироблена CO2 має чистоту не менше 99.998% при залишковому вмісті кисню < 5 ppm, що повністю відповідає застосовуваним у пивоварній промисловості стандартам.

Ответы на часто задаваемые вопросы:
Как определиться с выбором и купить Установки для виробництва вуглекислоти з димових газів? 🕋
Наш принцип работы - комплексный подход: от консультаций до установки и сервиса. Обращайтесь для консультации по телефону: +38(050)304-21-21 или пишите нам на электронную почту: sales@cryo-tm.com.ua. 👍🏼
Почему компания ООО «КРИО ИНТЕР ТРЕЙДИНГ» - №1 в сфере газовой и криогенной индустрии?🤔
Наша компания сертифицирована согласно ISO 9001-2015, а подготовка и сертификация сотрудников компании выполнена по международным требованиям непосредственно на заводах-изготовителях продукции. 🚩
В каких отраслях вы работаете? 🏆
Реализуем проекты для любой сферы деятельности (металлургия, металлообработка, машиностроении, судостроении, пищевая промышленность, медицина, сельское хозяйство и т.д.) «под ключ» - осуществляем подбор и поставку необходимого оборудования, выполняем проектирование, монтаж, пусконаладку, сервисное обслуживание. 🏭
Почему Установки для виробництва вуглекислоти з димових газів это - 100% качество и надежность? 🥇
Являемся официальным авторизованным представителем лидеров всемирно признанных производителей оборудования. На весь ассортимент предлагаемого оборудования имеются сертификаты качества. ✅
    2021 Cryo Inter Trading
    Всі права захищені