Установки для виробництва вуглекислоти з продуктів бродіння

Установки для виробництва вуглекислоти спроектовані для збору і утилізації СО2, що утворюється в процесі бродіння на пивоварнях. Завдяки належній технології чистки, фільтрації й поділу, одержуваний очищений CO2 відповідає найвищим стандартам якості сучасного ринку.

Використання найсучаснішої структурованої насадки в промивної колоні (скруббері) дозволяє знизити споживання води до 0,25 кг на 1 кг готової СО2, що рівносильно 75% зниження питомого споживання води в порівнянні з традиційними установками.

Читать далее

Детальніше

0 грн

- +

Пройшовши стадію видалення піни на пеноуловлювачі, газоподібна СО2 надходить на промивальну колону для видалення спиртів і містять цукор аерозолів.

Після чого, газ стискається в два ступені до 15-18 бар за допомогою компресора СО2.

Далі стиснений газ подається на фільтр з активованим вугіллям, який видаляє залишки спиртів, а також пахучі і ароматичні вуглеводні домішки містяться в CO2. Регенерація здійснюється автоматично або за допомогою пари або за допомогою нагнітання гарячого повітря, з подальшим охолодженням і набором тиску за допомогою подачі здувального газу з конденсатора CO2.

На дегідраторі також видаляються сліди ацетальдегіду.

Процес видалення з СО2 неконденсованих баластних газів здійснюється на вузлі дистиляції. Газ СО2 скраплюється при температурі прибл. - 27/- 23 °C в конденсаторі CO2, звідки також відбувається здування неконденсованих газів. Рідка очищена CO2 надходить в ємність зберігання.

Необхідна для скраплення CO2 температура забезпечується за рахунок роботи штатного холодильно-компресорного вузла, за показаннями тиску в конденсаторі CO2. Рідка CO2 зберігається при тиску 15-18 бар і температурі - 27/- 23 °C.

У періоди зупинки виробництва, холодильно-компресорний вузол працює незалежно від установки, забезпечуючи зниження температури і тиск в ємності зберігання.

Вироблена CO2 має чистоту не менше 99.998% при залишковому вмісті кисню < 5 ppm, що повністю відповідає застосовуваним в пивоварній промисловості стандартам.

Ответы на часто задаваемые вопросы:
Как определиться с выбором и купить Установки для виробництва вуглекислоти з продуктів бродіння? 🕋
Наш принцип работы - комплексный подход: от консультаций до установки и сервиса. Обращайтесь для консультации по телефону: +38(050)304-21-21 или пишите нам на электронную почту: sales@cryo-tm.com.ua. 👍🏼
Почему компания ООО «КРИО ИНТЕР ТРЕЙДИНГ» - №1 в сфере газовой и криогенной индустрии?🤔
Наша компания сертифицирована согласно ISO 9001-2015, а подготовка и сертификация сотрудников компании выполнена по международным требованиям непосредственно на заводах-изготовителях продукции. 🚩
В каких отраслях вы работаете? 🏆
Реализуем проекты для любой сферы деятельности (металлургия, металлообработка, машиностроении, судостроении, пищевая промышленность, медицина, сельское хозяйство и т.д.) «под ключ» - осуществляем подбор и поставку необходимого оборудования, выполняем проектирование, монтаж, пусконаладку, сервисное обслуживание. 🏭
Почему Установки для виробництва вуглекислоти з продуктів бродіння это - 100% качество и надежность? 🥇
Являемся официальным авторизованным представителем лидеров всемирно признанных производителей оборудования. На весь ассортимент предлагаемого оборудования имеются сертификаты качества. ✅
    2021 Cryo Inter Trading
    Всі права захищені