Установки для виробництва вуглекислоти з продуктів бродіння

Установки для виробництва вуглекислоти спроектовані для збору і утилізації СО2, що утворюється в процесі бродіння на пивоварнях. Завдяки належній технології чистки, фільтрації й поділу, одержуваний очищений CO2 відповідає найвищим стандартам якості сучасного ринку.

Використання найсучаснішої структурованої насадки в промивної колоні (скруббері) дозволяє знизити споживання води до 0,25 кг на 1 кг готової СО2, що рівносильно 75% зниження питомого споживання води в порівнянні з традиційними установками.

Читать далее

Детальніше

0 грн

- +

Пройшовши стадію видалення піни на пеноуловлювачі, газоподібна СО2 надходить на промивальну колону для видалення спиртів і містять цукор аерозолів.

Після чого, газ стискається в два ступені до 15-18 бар за допомогою компресора СО2.

Далі стиснений газ подається на фільтр з активованим вугіллям, який видаляє залишки спиртів, а також пахучі і ароматичні вуглеводні домішки містяться в CO2. Регенерація здійснюється автоматично або за допомогою пари або за допомогою нагнітання гарячого повітря, з подальшим охолодженням і набором тиску за допомогою подачі здувального газу з конденсатора CO2.

На дегідраторі також видаляються сліди ацетальдегіду.

Процес видалення з СО2 неконденсованих баластних газів здійснюється на вузлі дистиляції. Газ СО2 скраплюється при температурі прибл. - 27/- 23 °C в конденсаторі CO2, звідки також відбувається здування неконденсованих газів. Рідка очищена CO2 надходить в ємність зберігання.

Необхідна для скраплення CO2 температура забезпечується за рахунок роботи штатного холодильно-компресорного вузла, за показаннями тиску в конденсаторі CO2. Рідка CO2 зберігається при тиску 15-18 бар і температурі - 27/- 23 °C.

У періоди зупинки виробництва, холодильно-компресорний вузол працює незалежно від установки, забезпечуючи зниження температури і тиск в ємності зберігання.

Вироблена CO2 має чистоту не менше 99.998% при залишковому вмісті кисню < 5 ppm, що повністю відповідає застосовуваним в пивоварній промисловості стандартам.

Відповіді на часті питання:
✅ Сфера діяльности нашої компаниї?
Компанія «КРІО ІНТЕР ТРЕЙДИНГ» – розробник і постачальник комплексних рішень у сфері 🌍 кріогенної індустрії, зрідженого природного газу (ЗПГ), водооборотних циклів, теплообмінного обладнання.
✅ В яких галузях ми працюємо?
📝Діяльність компанії спрямована на реалізацію проектів «під ключ» 🔑у таких галузях: металургія, медицина, металообробка, суднобудування, харчова промисловість, хімічна промисловість тощо.
✅ Переваги співробітництва з нами?
1.📍Надаємо повний спектр послуг: проектування, постачання, монтажні та пусконалагоджувальні роботи, сервісне обслуговування.
2.📍Якість обладнання та послуг підтверджено десятиліттям.
3.📍Запасні частини та комплектуючі завжди є в наявності на складі.
4.📍Гнучкий індивідуальний підхід до кожного Замовника.
✅ Як отримати консультацію чи техніко-комерційну пропозицію на установки для виробництва вуглекислоти з продуктів бродіння?
📲Залишіть запит, і ми підберемо установки для виробництва вуглекислоти з продуктів бродіння залежно від Ваших потреб із найбільш оптимальним та економічно ефективним рішенням.
2022 Cryo Inter Trading
Всі права захищені