Форсунки для градирень

Форсунки призначені для рівномірного розподілу охолоджуваної води на блоки зрошувача і забезпечення необхідного краплеутворення в процесі експлуатації градирні або бризкальних басейну.

Читать далее

Детальніше

0 грн

- +

Форсунки не повинні допускати утворення водяного струменя, а створювати рівномірний факел від 1,5 до 2 метрів, розбиваючи воду на краплі, які не повинні перевищувати 2-3 мм в діаметрі. У кожної форсунки є свій номінальний напір, який сприяє правильному розподілу води.

Сучасні вимоги до розбризкуючим соплам градирень в частині економії енерговитрат і рівномірності розподілу води по зрошувачу можуть бути сформовані таким чином: вони повинні забезпечувати розвинений факел розбризкування води з радіусом 1,5-2 м при 5-30 кПа і не піддаватися засмічення при концентрації зважених речовин в оборотній воді близько 100-150 мг/л у присутності механічних включень (окалини, продуктів корозії стали і т. п.).

Витрата до 16 м³/год
Максимальна температура води 80 °C
Необхідний тиск від 0,3 до 1,0 бар
Відповіді на часті питання:
✅ Сфера діяльности нашої компаниї?
Компанія «КРІО ІНТЕР ТРЕЙДИНГ» – розробник і постачальник комплексних рішень у сфері 🌍 кріогенної індустрії, зрідженого природного газу (ЗПГ), водооборотних циклів, теплообмінного обладнання.
✅ В яких галузях ми працюємо?
📝Діяльність компанії спрямована на реалізацію проектів «під ключ» 🔑у таких галузях: металургія, медицина, металообробка, суднобудування, харчова промисловість, хімічна промисловість тощо.
✅ Переваги співробітництва з нами?
1.📍Надаємо повний спектр послуг: проектування, постачання, монтажні та пусконалагоджувальні роботи, сервісне обслуговування.
2.📍Якість обладнання та послуг підтверджено десятиліттям.
3.📍Запасні частини та комплектуючі завжди є в наявності на складі.
4.📍Гнучкий індивідуальний підхід до кожного Замовника.
✅ Як отримати консультацію чи техніко-комерційну пропозицію на форсунки для градирень?
📲Залишіть запит, і ми підберемо форсунки для градирень залежно від Ваших потреб із найбільш оптимальним та економічно ефективним рішенням.
© 2022 Cryo Inter Trading
Усі права захищені