Краплевловлювачі для градирень

Краплевловлювач - це внутрішня контактна конструкція, яка монтується в різні вентиляційні установки, в тому числі і в протиточні вентиляторні градирні для видалення конденсованих крапель з потоку повітря. Краплевловлювач також називають сепаратором крапель.

Завданням краплевловлювача є зниження до мінімуму втрат води з градирні в вигляді краплеуноса, а значить, і з усієї водообігової системи.

Читать далее

Детальніше

0 грн

- +

Ефективність краплевловлювача залежить від його конструкції, способу укладання, розмірів, швидкості повітря в градирні та аеродинамічного опору водоуловлювача.

Модулі краплевловлювача розроблені так, щоб видаляти краплі води з вихідного повітряного потоку при мінімальній втраті тиску, що забезпечує менше 0,001% втрати води в результаті віднесення крапель. Модулі зроблені з міцного ПВХ, що відповідає стандарту SDT-136, із захистом від ультрафіолетового випромінювання.

Краплеунос 0,01 % до 0,001 %
Відповідність стандартам якості на матеріали Стандарт інституту технологій охолодження CTI STD 136
Вогнестійкість Распространение пламени согласно стандарту ASTM E84D
Відповіді на часті питання:
✅ Сфера діяльности нашої компаниї?
Компанія «КРІО ІНТЕР ТРЕЙДИНГ» – розробник і постачальник комплексних рішень у сфері 🌍 кріогенної індустрії, зрідженого природного газу (ЗПГ), водооборотних циклів, теплообмінного обладнання.
✅ В яких галузях ми працюємо?
📝Діяльність компанії спрямована на реалізацію проектів «під ключ» 🔑у таких галузях: металургія, медицина, металообробка, суднобудування, харчова промисловість, хімічна промисловість тощо.
✅ Переваги співробітництва з нами?
1.📍Надаємо повний спектр послуг: проектування, постачання, монтажні та пусконалагоджувальні роботи, сервісне обслуговування.
2.📍Якість обладнання та послуг підтверджено десятиліттям.
3.📍Запасні частини та комплектуючі завжди є в наявності на складі.
4.📍Гнучкий індивідуальний підхід до кожного Замовника.
✅ Як отримати консультацію чи техніко-комерційну пропозицію на краплевловлювачі для градирень?
📲Залишіть запит, і ми підберемо краплевловлювачі для градирень залежно від Ваших потреб із найбільш оптимальним та економічно ефективним рішенням.
© 2022 Cryo Inter Trading
Усі права захищені