Обшивка градирні

Надійність роботи і термін служби вентиляторних градирень у значній мірі визначається типом матеріалу, міцністю і якістю виконання огороджувальних конструкцій (обшивки).

У зимовий час перепад температур зовні і всередині градирні може досягати більше 60 оС, створюючи значні температурні напруги і несуцільності обшивки.

Несуцільності обшивки погіршують режим роботи вентилятора і охолоджуючу здатність вентиляторної градирні.

Обшивка зі склопластику FRP розроблена спеціально для складних, агресивних метеоумов і є найсучаснішим і технологічним рішенням для вентиляторних градирень.

Читать далее

Детальніше

0 грн

- +

Склопластикові обшивка, являє собою гофрований склопластиковий лист товщиною, як правило від 1,5 мм і має спеціальне покриття (полімерна смола), яка захищає склопластик від впливу ультрафіолету, запобігає швидке старіння, підсилює властивості міцності матеріалу.

Скловолокно, або склопластик, є однойменною терміном для полімерів, армованих скловолокном. Одним із способів виробництва скловолокна є пултрузії, коли скляні волокна подають в машину, занурюють в смолу, пропускають через форму, яка їх формує і нагріває, і виходять на іншу сторону у вигляді структурного профілю з рівномірним поперечним перерізом. Скловолокно надає матеріалу необхідну міцність, а смола забезпечує однорідність і захист від несприятливих умов навколишнього середовища.

Переваги використання склопластику  FRP  у градирнях:

  • стійкість до корозії;
  • висока міцність, пропорційна вазі;
  • простий і швидкий монтаж;
  • маленький вага;
  • низькі витрати на обслуговування.

Склопластик FRP є найкращим з точки зору щільності. Незважаючи на гнучкість FRP, яка є високою, по іншим структурним параметрами FRP найбільш близький до сталі з усіх матеріалів. Крім того, він особливо вогнестійкий.

Корозійне середовище градирень вимагає правильного вибору будівельних матеріалів. Склопластик FRP в своїх різних виконаннях відповідає вимогам корозійної стійкості, міцності конструкції і стійкості в широкому діапазоні температур і, отже, є найбільш підходящим для використання в градирнях.

Питомна вага 2 кг/м³
Міцність на розтяг 250 МПа
Міцність на вигин 250 МПа
Максимальна робоча температура 130 °C
Вогнестійкість висока
Відповіді на часті питання:
✅ Сфера діяльности нашої компаниї?
Компанія «КРІО ІНТЕР ТРЕЙДИНГ» – розробник і постачальник комплексних рішень у сфері 🌍 кріогенної індустрії, зрідженого природного газу (ЗПГ), водооборотних циклів, теплообмінного обладнання.
✅ В яких галузях ми працюємо?
📝Діяльність компанії спрямована на реалізацію проектів «під ключ» 🔑у таких галузях: металургія, медицина, металообробка, суднобудування, харчова промисловість, хімічна промисловість тощо.
✅ Переваги співробітництва з нами?
1.📍Надаємо повний спектр послуг: проектування, постачання, монтажні та пусконалагоджувальні роботи, сервісне обслуговування.
2.📍Якість обладнання та послуг підтверджено десятиліттям.
3.📍Запасні частини та комплектуючі завжди є в наявності на складі.
4.📍Гнучкий індивідуальний підхід до кожного Замовника.
✅ Як отримати консультацію чи техніко-комерційну пропозицію на обшивка градирні?
📲Залишіть запит, і ми підберемо обшивка градирні залежно від Ваших потреб із найбільш оптимальним та економічно ефективним рішенням.
2022 Cryo Inter Trading
Всі права захищені