Обшивка градирні

Надійність роботи і термін служби вентиляторних градирень у значній мірі визначається типом матеріалу, міцністю і якістю виконання огороджувальних конструкцій (обшивки).

У зимовий час перепад температур зовні і всередині градирні може досягати більше 60 оС, створюючи значні температурні напруги і несуцільності обшивки.

Несуцільності обшивки погіршують режим роботи вентилятора і охолоджуючу здатність вентиляторної градирні.

Обшивка зі склопластику FRP розроблена спеціально для складних, агресивних метеоумов і є найсучаснішим і технологічним рішенням для вентиляторних градирень.

Читать далее

Детальніше

0 грн

- +

Склопластикові обшивка, являє собою гофрований склопластиковий лист товщиною, як правило від 1,5 мм і має спеціальне покриття (полімерна смола), яка захищає склопластик від впливу ультрафіолету, запобігає швидке старіння, підсилює властивості міцності матеріалу.

Скловолокно, або склопластик, є однойменною терміном для полімерів, армованих скловолокном. Одним із способів виробництва скловолокна є пултрузії, коли скляні волокна подають в машину, занурюють в смолу, пропускають через форму, яка їх формує і нагріває, і виходять на іншу сторону у вигляді структурного профілю з рівномірним поперечним перерізом. Скловолокно надає матеріалу необхідну міцність, а смола забезпечує однорідність і захист від несприятливих умов навколишнього середовища.

Переваги використання склопластику  FRP  у градирнях:

  • стійкість до корозії;
  • висока міцність, пропорційна вазі;
  • простий і швидкий монтаж;
  • маленький вага;
  • низькі витрати на обслуговування.

Склопластик FRP є найкращим з точки зору щільності. Незважаючи на гнучкість FRP, яка є високою, по іншим структурним параметрами FRP найбільш близький до сталі з усіх матеріалів. Крім того, він особливо вогнестійкий.

Корозійне середовище градирень вимагає правильного вибору будівельних матеріалів. Склопластик FRP в своїх різних виконаннях відповідає вимогам корозійної стійкості, міцності конструкції і стійкості в широкому діапазоні температур і, отже, є найбільш підходящим для використання в градирнях.

Питомна вага 2 кг/м³
Міцність на розтяг 250 МПа
Міцність на вигин 250 МПа
Максимальна робоча температура 130 °C
Вогнестійкість висока
Ответы на часто задаваемые вопросы:
Как определиться с выбором и купить Обшивка градирні? 🕋
Наш принцип работы - комплексный подход: от консультаций до установки и сервиса. Обращайтесь для консультации по телефону: +38(050)304-21-21 или пишите нам на электронную почту: sales@cryo-tm.com.ua. 👍🏼
Почему компания ООО «КРИО ИНТЕР ТРЕЙДИНГ» - №1 в сфере газовой и криогенной индустрии?🤔
Наша компания сертифицирована согласно ISO 9001-2015, а подготовка и сертификация сотрудников компании выполнена по международным требованиям непосредственно на заводах-изготовителях продукции. 🚩
В каких отраслях вы работаете? 🏆
Реализуем проекты для любой сферы деятельности (металлургия, металлообработка, машиностроении, судостроении, пищевая промышленность, медицина, сельское хозяйство и т.д.) «под ключ» - осуществляем подбор и поставку необходимого оборудования, выполняем проектирование, монтаж, пусконаладку, сервисное обслуживание. 🏭
Почему Обшивка градирні это - 100% качество и надежность? 🥇
Являемся официальным авторизованным представителем лидеров всемирно признанных производителей оборудования. На весь ассортимент предлагаемого оборудования имеются сертификаты качества. ✅
    2021 Cryo Inter Trading
    Всі права захищені