Зрошувачі для градирень

Зрошувальний пристрій (зрошувач) є основним конструктивним елементом градирні, визначальним її охолоджуючу здатність. 

Основне призначення зрошувача - роздрібнити стікаючий по ньому потік води і забезпечити йому тривалий час максимальну площу контакту з охолоджуючим повітрям, виробленим вентиляторною установкою.

Читать далее

Детальніше

0 грн

- +

Конструкція зрошувача повинна забезпечувати отримання достатньої площі поверхні охолодження при оптимальному аеродинамічному опорі. Залежно від характеру переважаючої поверхні охолодження зрошувачі можуть бути: плівкові, краплинні і плівково-крапельні (гібридні).

Кожен тип зрошувального пристрою може мати різноманітні конструкції (прямоточні жолоби, зі зміщенням і т. д.) і розміри, а також може виконуватися з різних матеріалів, в залежності від температури води, що поступає на градирню. При виборі зрошувача необхідно враховувати і ряд інших показників як довговічність, міцність і масу зрошувача, легкість збірки і установки, доступність при проведенні ремонтів і оглядів, а також наявність в охолоджувальної воді зважених речовин і агресивних домішок.

Стандартна довжина 1998 мм
Стандартна ширина 1000 мм
Стандартна висота 500/600 мм
Максимальна температура води 55 °C
Відповіді на часті питання:
✅ Сфера діяльности нашої компаниї?
Компанія «КРІО ІНТЕР ТРЕЙДИНГ» – розробник і постачальник комплексних рішень у сфері 🌍 кріогенної індустрії, зрідженого природного газу (ЗПГ), водооборотних циклів, теплообмінного обладнання.
✅ В яких галузях ми працюємо?
📝Діяльність компанії спрямована на реалізацію проектів «під ключ» 🔑у таких галузях: металургія, медицина, металообробка, суднобудування, харчова промисловість, хімічна промисловість тощо.
✅ Переваги співробітництва з нами?
1.📍Надаємо повний спектр послуг: проектування, постачання, монтажні та пусконалагоджувальні роботи, сервісне обслуговування.
2.📍Якість обладнання та послуг підтверджено десятиліттям.
3.📍Запасні частини та комплектуючі завжди є в наявності на складі.
4.📍Гнучкий індивідуальний підхід до кожного Замовника.
✅ Як отримати консультацію чи техніко-комерційну пропозицію на зрошувачі для градирень?
📲Залишіть запит, і ми підберемо зрошувачі для градирень залежно від Ваших потреб із найбільш оптимальним та економічно ефективним рішенням.
© 2022 Cryo Inter Trading
Усі права захищені